reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych pociech

Anastazjaa - fajnie sobie to wszystko zorganizowałaś i fajnie że macie tak życzliwych ludzi wokół siebie którzy pomogą. O matuś słodka-przenajświętsza! a co to za potworek w tym śpiworku ??? :-D
Łóżeczko bardzo ale to bardzo mi się podoba, takie delikatne i fajnie że macie sporo miejsca.

My w tym tygodniu lub następnym bierzemy się za urządzanie pokoiku, wszystko kupione czeka w garderobie aż tata K pomaluje pokój i poustawia to wszystko wg. mojego planu :-) jak zrobimy pokoik to wstawię zdjęcia.
 
reklama
Anastazja kącik przepiękny!! fajnie że macie tylu życzliwych osób wkoło siebie :) to się bardzo ceni! :)
u mnie podobnie z urządzaniem.. też staraliśmy się jak najtańszym kosztem.. i tak jak pisałaś, później jak będzie Maluszek troszkę większy to wtedy mu się zrobi super pokoik :)
 
Kasia...to maskotka dla Hani od kogoś tam:p sponge bob? czy jakoś tak:p

a co do wielkości pokoju to w sumie jak się wprowadziłam to mały mi się zdawał, ale to dlatego, że jak mieszkałam w moim domu to miałam pokój na poddaszu, który miał prawie 40 m2, później w mieszkaniu babci okupowałam dwa pokoje, a każdy miał po 20 m2, a całe mieszkanie prawie 130m2:p więc jak tutaj się wprowadziłam (mieszkanie ma prawie 80m2) to wydawało mi się "strasznie małe":p
 
Ostatnia edycja:
Vileyka....prawdopodobnie tak:p szczególnie, że ja jeszcze do wysokich stropów jestem przyzwyczajona:D:D:D

Kasia:D spoko:D jutro "bobowi" trzasnę słit focię:p
 
reklama
Do góry