reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

dziewczynki pokazuje narazie tylko przygotowane już łóżeczko na przyjście małej:-)
od wczoraj na nie patrze i wyobrazam sobie ja tam w srodku :-)
ehhh rozmarzylam sie:-)

jeszcze zostalo zamontowac karuzelke i baldachim ale to pozniej narazie odpoczywam :D
DSC_5962_4928x3264.jpgDSC_5964_3264x4928.jpgDSC_5965_3264x4928.jpg
 
reklama
Alka śliczna ścianka, ja też tak chcę
Mami super łóżeczko
Ja mam dwa łóżeczka jedno już gotowe drugie prawie ale rodzić jeszcze nie mogę bo walizka nie spakowana
 
ah wlasnie mi sie przypomnialo ze ktoras pytala duuuzo wczesniej o ochraniacz z ikei. ja mam z ikei taki ca cale lozeczko i powiem ze nie jest zly:)
i dziekuje za mile opinie:D
Alka ten rusynek a raczej malowidlo jest sliczne ktos ma talent :D ja chcialam nad lozeczkiem napis emilia ale pozniej doszlam do wniosku ze bedzie baldachim i d*pa nie mozne dwoch rzeczy naraz przeciez a szkoda:D:D
 
Alka piękne malowidło!
mam znajomego który maluje takie cuda.. i jak zaczęłam robić pokój Maksymilianka to pomyślałam żeby i on coś ładnego nam namalował.. ale niestety zjechał na stałe do Polski... :/ i nici z moich planów...
Mami piękne łóżeczko!
i teraz takie pytanie.. już teraz masz wszystko przygotowane w łóżeczku tzn pościel pościelona itp itd? bo ja się zastanawiam kiedy przywiązać właśnie ochraniacze pościelić itp..
 
Mami mi też się łóżeczko bardzo podoba - ślicznie... nawet mój M. powiedział, że bardzo ładne, a jemu nieczęsto zdarza się coś pochwalić u obcej osoby :happy:
Fazerka ... nie wiem, ale ja np postanowiłam, że łóżeczko ubierze mi M. jak będę w szpitalu, boję się wcześniej ubierać... no chyba, że mi się coś odmieni
 
oj dziewczyny, tak patrzę, że wszystkie macie już łóżeczka gotowe...
hmm ja właśnie z moim ustaliłam, że po nowym roku złożymy kołyskę, chyba nie będzie za późno? teraz to się zakurzy i nabierze zapachów kuchennych podczas przygotowywania świąt :-D
 
reklama
oj dziewczyny, tak patrzę, że wszystkie macie już łóżeczka gotowe...
hmm ja właśnie z moim ustaliłam, że po nowym roku złożymy kołyskę, chyba nie będzie za późno? teraz to się zakurzy i nabierze zapachów kuchennych podczas przygotowywania świąt :-D
Donia, ja robię dokładnie jak Ty. Jak coś to Nasi Panowie się zajmą posłaniem dla maleństwa:). Ja się trzymam terminu 28.01, wiec czasu troszkę mamy, prawda:)??
 
Do góry