reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych pociech

a oto mój Haniny kącik:) może nie jest nie wiadomo jak cudny (gdybym nie była ograniczona finansowo to by inaczej to wyglądało:D ale postanowiłam oszczędzać jak się da, a później jak Hania będzie miała własny pokój to odpalić jej super terytorium), bo wszystkie meble są domowe-biurko przerobiłam na przewijak, komoda była w mieszkaniu, łóżeczko-moje cudo:) dostaliśmy od koleżanki z bb....(Aniu jeśli to czytasz to jeszcze raz Ci bardzo dziękujemy za super prezent!!!), obrazek jest od Wujka i Dziadka P. (wujek P. kolekcjonuje gadżety z myszką miki), to coś zielonego na ścianie kupiła mama P. (jest super:D w pierwszej "szufladzie" będą pieluchy, drugiej chusteczki do mycia, a w trzeciej kosmetyki do pielęgnacji), ciuszki w 90% kupiła teściowa, wózek moja siostra, moja mama ma jeszcze troszkę ciuszków dla Hani u siebie (ale kazałam się jej wstrzymać z zakupami po tym jak zobaczyłam ile ubranek Hania ma od babci Joli), moi rodzice kupią mi leżaczek w ramach prezentu na święta (o to prosiłam:D), teściowa chce kupić łóżeczko turystyczne i taki specjalny śmietnik na pieluchy co zapach zatrzymuje:)
my z P. kupiliśmy tylko jakieś pierdoły + rzeczy apteczne, ale i tak wyszło 1000 zł jak wczoraj podliczyłam:):)

muszę jeszcze wstawić fotel "do karmienia" (poprosiłam o fotel w którym zawsze siedziałam u mojej Cioci-tej co się opiekowałam), bo jest mega wygodny i dobrze mi się kojarzy:) rozsiadałam się w nim i piłam kawkę zagryzając słodkościami i słucham opowieści mojej starszej Pani:) no i chcemy jeszcze zakupić lampkę i powiesić nad przewijakiem, żebym w nocy widziała co robię (chociaż żarówka będzie BARDZO słaba, żeby maluszka nie rozbudzać)

a jeszcze rzeczy pod biurkiem chcę popakować w jakieś ładne pudełeczka;) ale jeszcze takowych nie znalazłam:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
a dziękuję bardzo:) mi w sumie też się podoba:):) szczególnie, jeśli pomyślę, że wszystko jest z "innej parafii":D ale stwierdziłam, że nie ma co kasy wydawać póki co:):) szczególnie, że małej to będzie bez różnicy:D
 
Dorotka, poważnie?:D:D bo powiem Ci, że ten kombinezon moja mama w lumpie dorwała i myślałam, że jest jedyny w swoim rodzaju:D:D:D:D jak większość ciuchów z lumpa:D
 
reklama
Ja go kupiłam dla Szymonka na allegro z tych samych powodów - też mi się wydawał wyjątkowy:-D i taki jest :-D
Gruby kocyk do wózka i dawał radę nawet jak był mróz
 
Do góry