reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszych pociech

reklama
U nas kącik dla malucha jeszcze kompletnie nie gotowy. Póki co mam upatrzona komodę i łóżeczko. Mam nadzieję że na początku grudnia uda się wszystko zorganizować, ale w razie czego jestem spokojna że mąż sobie dzielnie poradzi i kącik na szybko zorganizuje no bo w końcu podjechać po łóżeczko szafkę i je skręcić to żadna filozofia. Po materac też sam może pojechać. Tak zresztą było przy pierwszym dziecku położyli mnie w szpitalu i bidok sam musiał wszystko robić ale dal radę. Dobrze że wtedy zdążyłam jeszcze zamówić mebelki w dzień kiedy poszłam do szpitala chyba miałam jakieś przeczucie hehe.
 
najpierw stanie u nas w pokoju. też oczywiście z wygodnictwa:D nie będę biegać tak daleko, poza tym lepiej, żeby mi starszej nie budził po kilka razy w nocy:)
 
najpierw stanie u nas w pokoju. też oczywiście z wygodnictwa:D nie będę biegać tak daleko, poza tym lepiej, żeby mi starszej nie budził po kilka razy w nocy:)
U nas dokładnie tak samo:
1. pokój dzienny (wygodne dla nas ale też jak ktoś przyjedzie i zostaje na noc)
2. pokój Szymonka
3. nasz pokój sypialniano-biurowo-dzidziusiowy. Jak maluch zacznie całe noce przesypiać to się wyprowadzi do braciszka
 
Namalowane wczoraj na ścianie nad łóżeczkiem Franusia :)
Jak ustawimy łóżeczko to strzelę fotkę też
IMG_0357.jpgIMG_0360.jpg
 
reklama
Do góry