reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jesteś w ciąży? PRZECZYTAJ !!! To może uratować życie Twojego dziecka !!!

Ojej, Rysica dziękuję Ci bardzo za informacje. Okropnie się tym wszystkim zdenerwowałam ale przynajmniej wiem o co pytać przy usg.Jestem teraz w 18 tc, za dwa tygodnie mam mieć robione 3d na Diamentowej. Nie masz może jakichś informacji czy tam jest ok i czy mi tam będą w stanie zdiagnozować w razie czego VP?
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję
 
reklama
Cześć, jestem w 4 tc. Myślę, ze jeżeli tylko się zgodzicie to będę tutaj pisać i razem z Wami dzielić się przeżyciami i rozwiązywać problemy.
Pozdrawiam:biggrin2:
 
Hopsasanka, Myszka przepraszam, że wcześniej nie odpisałam, ale do pracy wróciłam i zwykle padam na pyszczek wieczorem po wykąpaniu i położeniu spać Szymka.
Napiszcie co tam u Was po USG, czy lekarze wiedzieli co to jest Vasa Previa i czy potrafili to wykluczyć?

Neta trzymam za Ciebie kciuki i życzę aby wszystko poszło głądko tak jak starania bo z tego co widzę to był strzał w 10tkę za 1 podejściem!!! Musi być dobrze!!! Pilnuj tylko tych naczyń przodujących :)
Claudia Gratulacje! Jak będziesz przed USG połówkowym to koniecznie się odezwij i jak będziesz miała jakiekolwiek pytania o VP to pisz śmiało!
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dobrze,że powstał taki wątek.Aż mnie ciarki przeszły,bo nie wiedziałam o tym..Wielu rzeczy jeszcze nie wiemy,a jeśli możemy mieć wpływ na życie własnego dziecka,to nie powinno nam się tego prawa odbierać.Różnie w życiu bywa,czasami są problemy,skarżymy się na los,ale jednak zdrowie najważniejsze i dziękuję Bogu każdego dnia,że urodziłam zdrowe dziecko,bo moja córeczka jest moim największym skarbem.Wszystkim mamom,życzę,żeby mogły po porodzie utulić swoje zdrowiutkie maleństwo.



www.hejdzidzia.pl sklep internetowy z ubrankami dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
Fikusek - sama tego doświadczyłam, stąd wiem... Dowiedzialam sie o tym na USG w 25 tc i trafilam od razu do szpitala, w 36 tc mialam cesarke - lekarze nie chcieli ryzykować dalszego czekania. Wszystko poszło super, ale gdyby nie diagnoza, stałaby się tragedia, bo pępowinę miałam wrośniętą w błony płodowe w taki sposób, że nie było szans urodzić nie przerywając jej od razu przy pęknięciu błon płodowych.
11 tygodni spędziłam w szpitalu i podczas tego czasu baaardzo dużo się na ten temat dowiedziałam od najlepszych z najlepszych - pani ordynator oddziału Patologii Ciąży oraz od Profesora - dyrektora szpitala.
 
Andziu, nie wiem co napisać tak bardzo mi przykro,łezka mi się w oku zakręciła, jestem w 6 miesiącu ciąży i tak bardzo pokochałam już to maleństwo, nie wyobrażam sobie tego bólu po stracie tej kochanej istotki. Jesteś wspaniałą Kobietą i bardzo silną, nie wiem czy ja potrafiłabym o tym opowidać. Dziękujemy Ci za podzielenie się z nami. Napewno Tosia jest Twoim Aniołkiem strózem. Pzdrawiam gorąco:*
 
wiem ze to troche nie na temat ale mam pytanie i prosbe zarazem, jestem w ciazy od kilku tygodni i probuje rzucic palenie, jaknarazie mi sie nie udaje ciagly stres i to ze nalogolo palilam wczesniej, jednym slowem zawodze, wiem ze zabijam wlasne dziecko tym, prosze o pomoc..
 
szczerez mówiąc przestraszyłam sie kiedy można na usg zobaczyć już ten przyczep i czy jest jakis sposób żeby uratowac takiego malucha?
 
reklama
Papaciorkowa - w skrócie - na USG połówkowym - SONDĄ DOPOCHWOWĄ PLUS KOLOROWY DOPPLER
można uratować - zrobić cesarkę ZANIM ZACZNIE SIE POROD.
Wszystko opisąłam na 1 stronie :)) Jak chcesz się zagłebić w szczegóły to zapraszam do lektury :)
 
Do góry