reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
Dziewczynki....co karmiące mogą brać na przeziębienie????mleko i miód odpada bo uczula...syrop z cebuli odpada bo kolki....ratunkuuuuuuu:confused:
 
gustlicek- to ja tez linka poprosze jeżeli można. A na przeziebienie brałam rutinoscorbin, na gardło homeopatyczne tabletki do ssania Homeogene 9 a na goroączke paracetamol.
 
ja jechałam na Apapie i chlorhinaldin'ie, czy jakos tak (do ssania na gardło)


aaaa... piszę jednąą ręką... masakra:baffled: a Szymek w drugiej... jaki on ciężki:szok:
 
gustlicek ja też poproszę bo moja mała mnie dobija chwilami, teraz zamiast spac to zaciesza jak tylko mnie zobaczy a ja padam na twarz :-(

dzięki kobito jesteś kochana :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry