reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
ja też troszkę spóźniona ale również poprosze o tego linka dotyczącego snu dzieciaczków - poczytam w wolnej chwili.

nadrobiłam was troszeczkę bo przez ponad tydzień nie miałam dostępu do neta, i widziałam że poruszałyście temat kosmetyków to i ja coś dodam: u nas z pieluszek to najbardziej odpowiadają pampersy, huggisy jakoś niebardzo nam podeszły, chusteczki mamy bambino(bo to w sumie nivea, a typowe chusteczki Nivea są dla mnie troszeczkę za suche) do pupci mamy maść linomag, a do kąpieli stosujemy na razie Oilatum bo dostaliśmy dużą butlę i jeszcze pewnie na jakiś czas nam wystarczy. a co do proszku to właśnie kończy nam się Lovela ale mam zamiar przejść na Vizir sensitive i w sumie więcej kosmetyków nie używamy, a jeszcze czasami smarujemy oliwką też z nivea (ale dostaliśmy też oliwkę z Sanosan'u na razie poczeka na swoją kolej ale słyszałam że też jest dobra) ja ogólnie oliwki nie lubię i stosuję ją sporadycznie. A co do firmy Nivea to jestem bardzo zadowolona ja osobiście wszystkie kosmetyki do ciała dla siebie tez mam z nivea.
 
U nas na szczęście wszystko dobrze :tak:Wyjechaliśmy na tydzień na urlop :-) jak bardzo mi tego było trzeba! :tak: ostatnio gdzieś wyjechałam na Wszystkich Świętych więc już fiksowałam w domu i baaardzo się cieszę z tych kilku dni spędzonych poza domem. Niestety przez to że ciągle byliśmy z małżem z Agatką rozpuściliśmy ją trochę i teraz mam z nią mały problem bo cały czas domaga się żeby się nią zajmować...:sorry:
 
Byliśmy w Kazimierzu, Nałęczowie i u mojej babci na wsi więc trochę pojeździliśmy. Nałęczów bardzo polecam - byliśmy tam chyba 6 lat temu i nie działo się tam absolutnie nic, o 21 robiło się wymarłe miasteczko, a teraz żałujemy że byliśmy tam tylko 2 dni - świetny klimat, dobre jedzonko, ceny całkiem przyzwoite no i ja skorzystałam z tego że tata zajął się Małą i poszłam do kosmetyczki i na masaż :-) Myślałam że tylko my jesteśmy tacy dziwni że zabieramy takie maleństwo na urlop ale okazało się że takich dzieciaczków szczególnie w Nałęczowie było całkiem sporo, jedno nawet mieliśmy przez ścianę :tak:
 
u mnie dzis okrpony dzien po prostu nie mam sił, przez te kilka dni jak moj byl w szpitalu w czasie mojej nieobeconosci dostawal butle(normalnie karmie piersią) i tak mu sie spodobalo ze mojego pokarmu nie chcial w ogole a raczej nie chcialo mu sie pracowac tą buzką bo wiadomo ze z butli o wiele latwiej, takaze dzis musialam z nim walczyc doslownie zeby jadl ode mnie, rano raz sie poddalam bo maly 3 h juz nie jadl i plakal jak bobr, ale nastepnego razu nie popuscilam potem jeszcze pojekiwal. Kurcze a ja chcialam isc do pediatry zeby przepisal jakies mleko bo chcialam karmic mieszanie, dlatego ze maly czesto sie nie najada i czasami daje mu cyca co 20 min, jestem przez to uziemiona bo jakos nie chce cyca na ulicy wyciagac :zawstydzona/y:
 
adddaaa a skąd wiesz ze synek się nie najada? dobrze przybiera na wadze?? ja popełniłam ten błąd ze małej dalam butle bo żle odczytałam jej zachowanie przy cycku teraz baaaaardzo żałuję:-( myslałam ze jej nerwy przy piersi są związane z tym ze mam mało pokarmu ona wciąz chciała być przy cycku, pojadła a poźniej się prężyła i płakała więc ja "mądra" mama dałam jej w 3 tyg butle. na wizycie u pediatry okazało się ze mała przybrała kilo w pierwszym miesiący czyli bardzo dobrze i ze butla wcale nie jest potrzebna. ale niestety jak Julcia posmakowała butli to juz cycka nie chciała. teraz jest tylko na butelce a ja mialam cholernego doła ze do tego dopuścilam. a co do bycia wciąż przy piersi moze daj smoczek i sprawdź jak się dziecko zachowa? moze nie jest wcale głodne tylko ma dużą potrzebę ssania? mi tak poradziła pediatra i miała racje.
 
reklama
Do góry