reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUS:):):)):) ja nie mam czsau na nic przy mojej dwojce tylko czasami tu wpadam i czytam po lebkach co nowego slychac pozdrawiam
 
Cieszę się, że jeszcze nas odwiedzasz sylvi. ;) Ucałuj ode mnie maluchy.
No i chyba przydałby się nowy suwaczek. :D
 
cześć dziewczyny. jestem od dwóch dni w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Razem ze swoją córeczką!!!!!!!!!!!!!!!!
Poród miałam straszny - cesarka, po znieczuleniu dolędźwiowym dostałam drgawek, nie mogli ich powstrzymać. Przeszły dopiero po półgiodzinie na sali. Potem musiała leżeć dwadzieścia cztrey godziny jak ta kłoda, a dzieciątko (2888, 10 pkt. Apar)w szpitalu było zimno jak cholera. Wstałam idostałam gorączki. Okzało się, że zapalny, który pojawił się dwa dni przed porodem po zapaleniu okostnej nie ustąpił i musze dostawac antybiotyki - gentamycynę domięśniowo, metronidazol dożylnie i amotax doustnie. Efekt - zanik pokarmu i dziecko spadłona wade. Może macie jakis sposób na wywołanie pokarmu??????? Butelka mnie stresuje. Do dzisiaj mała wypijała za mało, chociaz kupiłam podobno najlepsze butelki - Avent. estety, dla Gabryski okazały sie fatalne, zamiast 80 ml wypijała przez dwa dni 40 ml. Krztusiła sie przy tym powodując u mnie panikę. Dzisiaj mąż postanowił olać rady koleżanek i kupił buteleczke z wiekszymi otworami I nareszciewypiła wiecej - 70 ml. Kamień z serca,. jak widac Avent nie jest dla wszystkich. To na razie tyle. Proszę napiszcie, jeśli miałyście podobne problemy piersiowo - butelkowe. Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny, składam gratulacje wszystkim mamusiom.
Od środy jesteśmy w domku ale jeszcze nie miałam czasu usiąść do kompa. Trwają odwiedziny rodzinki, które przyznam szczerze są trochę męczące bo nie doszłam jeszcze do siebie. Jutro poniedziałek i mam nadzieję, że będzie spojkojniej to zajrzę tu na dłużej. Pozdrowionka
 
My jeszcze nadal 2 w jednym, niestety. Szczerze powiedziawszy mam już dość. :(
czarnoczeczki gratulacje!!!

tabor14.jpg
 
czarnoczeczki - dzielna jesteś! gratulacje!!

na pokarm polecają: herbatki Hippa, bawarkę, piwo karmelowe, pozytytwne myślenie - u mnie działało najlepiej to ostatnie ;D powodzenia!!
 
Witam . Jestem już z synkiem w domku. mały urodził sie 15.11 ważył 3450 i miał 55 cm. pozdrawiam jak będe mieć więcej czasu to napisze coś wiecej
 
reklama
Do góry