reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem już na świecie

reklama
Bliźniaki to nie żart, Sylvi musi byc dwa razy dzielniejsza. Że juz nie pytam, jak ona spi...ja dzis spałam całe 5 godzin, tyle mi dał pospać mój mały, jesatem dumna z niego. Czekamy na położną, ma się dziś zjawić...a to wczesnoranne zdjęcie, trochę kiepskiej jakości, ale z otwartymi oczami.
maly7xk.jpg
 
Czesc Dziewczyny :):):): wkoncu mam chwilke czasu aby cos napisac szybciutko.a WIEC MOJE KOCHANE MALENSTWA urodzily sie 30 wrzesnia o OLIWIER 21-35 wazyl 2550 i OSKAR 21-36 2150.Oskarek chociaz byl mniejszy byl tylko jedna noc w inkubatorku a Oliwierek chociaz wazyl wiecej to byl slabszy mial problemy w oddychaniu i musial spedzic tam az 4 dni :( ,w szpitalu spedzilismy 10 dni ktore dla mnie trwaly wiecznosc ale moje malenstwa czuly sie dobrze nie bylo rzadnego zagrozenia ani nic zlego sie nie dzialo chociaz urodzily sie w 34 tygodniu ciazy przez cesraskie ciecie.Dzisiaj zaczal sie 3 tydzien jak jestesmy juz szczesliwi w domku moje kruszynki czuja sie bardzo dobrze szybko przybieraja na wadze i co naj naj warzniejesze sa zdrowe.Od tygodnia chodzimy juz na spacerki gdy jest ladna pogoda.Przyznam sie szczerze ze nie potrafie wyslac fotek i zrobi to za mnie moja kolezanka a wiec pewenj jeszce dzisiaj zobaczycie moje dwa kochane serduszka.POZDRAWIAM :):):):):)):):):):):):):):):)
 
sylvi gratuluję małych szkrabów w domku !! :)
mylove20if.gif

musisz jak najszybciej wkleić duże zdjęcie które masz pod nickiem :)
i ciesze się że tak krótko leżeli w inkubatorze :) a teraz to 2 razy mniej czasu na babyboom :)
 
reklama
Do góry