reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

Bartosz Jakub
Bartosz - bo to nam wpadło do głowy zaraz jak tylko się urodził
Jakub - po tatusiu
 
reklama
u nas jest
Julia Adrianna
julia bo zawsze chcialm miec julke a adrianna mial miec na pierwsze bo tak chcial maz ale sie uiparlam i juz

Antoni Kazimierz
antos - taks amo jak bylo z julka jak tylko zaczely sie mysli o dzieciach zawsze chcialm miec antoniego . julka mila byc antonia ale maloznek coski nie mogl tego zdzierzyc

a kazimierz to po zmarlym tacie mojego meza
 
Julia Lena
bo miała być Lena Julia :-D:-D:-D:-D
Julia bo jest piękne i Lena bo jest kresowe :ninja2:
i jeszcze, żeby żadnej z babć nie irytować, że "jej" imię jest pierwsze, Julenka dostała imiona nie obecne w naszych rodzinach :tak:;-)

aha, i jeszcze dlatego, ze często mówie do niej (i myślę o niej) JuLenka :cool2:
 
Napewno drugie imię to Spartacus, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego :)

Co do pierwszego ciągle się waham, najchętnej dałabym Spartacus na pierwsze.
Z reszta babcie i dzidkowie już dawno mówią o nim Sparti :-D
 
U mnie Tomaszek ma drugie imię po dziadku: Marian.
Młodszy syn nie ma drugiego imienia. Jakoś nie potrafiliśmy się zdecydować...:-)
 
Myślę, że mój bobas będzie miał Bruno (pokrewne od dziadka Bernarda) a jak będzie córeczka to Amanda, Lea? Sama nie wiem :)
 
Adam Lech
Adam bo podoba mi sie to imię a Lech po lekarzu który zdecydował żebym miała cesarkie cięcie- uratował Adasiowi życie!!!!!! Tetno już zanikało... Lekarz prowadząca kazała mi rodzić naturalnie a on wbrew jej decyzji mnie pociął.
 
reklama
Sara Sonia :-)
Sara, bo tak wspolnie wybralismy, a Sonia, bo T. nie zgodzil sie, zeby Sara tak miala na pierwsze ;-):-D, a poza tym to imie mojej najlepszej przyjaciolki, z ktora przyjaznie sie od prawie 20 lat :tak::-)
 
Do góry