reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

Mój Nikodem nie ma drugiego imienia, bo ogólnie jestem przeciwna, uważam że używa się jednego, a drugie tylko niepotrzebnie w papierach śmieci
natomiast drugi synek będzie miał nadane dwa imiona które będą funkcjonować - Szymon Filip :tak: miał być Filipkiem,ale za dużo ich ostatnio, dlatego nadam mu imię po jego ojcu :ninja2: Juniorek będzie, choć nazwiska będą nosić różne więc nie powinno być problemów w papierach:tak:
 
reklama
mój synek ma na drugie imię Krzysztof, po przyjacielu dzięki któremu poznaliśmy się z mężem, niestety zginął on tragicznie pod kołami samochodu i w ten sposób chcieliśmy wyrazić naszą pamięć o Nim.
 
po wielu konfrontacjach pierwsze Adrian a drugie Adam, tatus tez ma na drugie Adam :)) a wogole miala byc Wiktoria ale siusiak w brzuszku urósł :tak::tak:
 
Teresa, tak mówili w domu na mamę mojego męża. Ma na imie Janina, ale jest E:-)lzbieta Teresa po babciach
 
Moja starsza córka Paulina Anna-drugie imie ma po mnie:-) bo tak tatus zapisła a ja nie maiałam nic do gadania;)tyle że teraz to ja musze pamiętac żeby we wszytskich pisamch urzędowych wpisywac że ma Anna na drugie.Druga córcia juz ma tylko jedno wdzięczne imie Weronika-żeby nie było kłopotów;)
 
Marcel Marek
Marcel - imię, które pomyślałam że nadam swojemu dziecku po obejrzeniu filmu,(chyba byłam wtedy jeszcze nastolatką) gdzie był taki uroczy chłopiec Marcelino ...
i ogólnie podobało nam się
Marek - wybierał tatuś
 
reklama
Moja córka ma na imię Julia drugie imie wybrał mąż na porodówce jak zobaczył malutką :-) bo nie mielismy jeszcze wybranego i tak nasza kruszynka ma na drugie Wiktoria, pozdrawiam wszystkie mamusie:tak:
 
Do góry