reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie?

Kasiad ja znam te metody, ale mimo,ze chciałam bardzo dziewczynkę, to przede wszystkim chciałam mieć dziecko...szczególnie po tym jak brałam tabletki przez 4 lata, bardzo sie bałam niemożności posiadania dzieci (siostra taty tak sie"załatwiła", albo poronienia...ale teraz będziemy starać sie o dziewuszkę, no za 4-5 lat:tak::tak:
 
reklama
Mysia, masz rację, polowanie na dziewczynkę może (chociaż nie musi) znacznie przedłużyć moment zajscia w ciążę, a na dodatek nie ma żadnych gwarancji ...
 
A mój mąż mówi na małego Bobo frucik śmiesznie nie:-D:-D:-D,a wszpitalu mówili na niego maciejka:-):-):-).A my obaj chcieliśmy synka i się udało:tak:jak się zdecyduję na drugą dzidzię to też bym chciała synka,a u mojego męża w rodzinie są tylko dwie kobitki kuzynka i jego siostra,a tak to sami faceci,koszmar;-)
 
A ja bardzo chciałam synka i jest.Juz od początku ciąży miałam przeczucie,że to chłopiec.Chciałabym miec jeszcze dziewuszkę,ale jak będzie drugi chłopiec,to też dobrze.Mąż bardzo chciałby miec jeszcze córeczkę.
 
U nas lista tytułów jest dłuuuga. Można podzielić na:
- ogólne:
wszelkie odmiany Michałka i Misia, Bobcio, Bombik, Gebcik, Kluseczka, Bombowiec, Księciunio, Gluś Patefon
- i "okolicznościowe" ;-):
Wielki Kupsztalator, Lelątko, Wijątko, Wyjątko, Guguś, Wielka Śpiochowatość
- i oczywiście wszelkie złotka, słoneczka itp
 
mysia23, wiesz że ja nie wiedziałam, że masz na imię Oliwia?:-) ;-) Teraz juz czytając to co piszesz będę myśleć o Tobie jak o Oliwce:-)
Joasiek, podoba mi sie Wasze zdrobnienie dla Milenki- Milutek. Mnie sie zawsze podobało imię Lena i do imienia Milena takie zdrobnienie pasuje. Nawet się zastanawiałam nad imieniem Helena w pewnym moemencie, żeby było takie zdrobnienie, ale nie chciałam żewby na moje dziecko ktos wołał Hela ( w opałach...:-D )
potem miała byc Zosia, Hania a w końcu stanęło na Antoninie, bo początkowo chcielismy chłopca i na 100% miał być Antek. Dlatego teraz mamy jego żeńską odmianę:-)
Mówimy na nią przeważnie Tosia. A jeszcze: Tośka, Antosia, Antonia, Tonia, Nina, Tosiula(moje ulubione)
A poza tym: Skarbeczek, Kulka, Pyza, Pyzula, Gwiazdeczka, Myszka i dużo, dużo innych:-)
 
Mysia, ja bardzo chciałam dziewczynkę i nam się udało. Ale kochaliśmy się na dzień i dwa dni przed owulacją, co bardzo zwiększa prawdopodobieństwo dziewczynki.

my tez stosowalismy ta metode teraz no i odpowiednia dla chłopca kiedys no i sie udało
 
ja mowie do LAili Lailusiu,Lailus, Milutku (choc z imieniem nie ma nic wspolnego ale mi pasuje), Szkrabeczku, Kochanie, serduszko, Ptaszku, Motylku itp no i Lulu, Lulusiu...:-) Lulku, Lulinko...
ech bogaty ten nasz polski jezyk,,,nie?

mysia23 fajnie wiedziec zes Oliwka, no tak mamy te pseudonimy a nie wiemy czesto jakie prawdziwe sa nasze imiona....
 
my mówimy:
Sara , Sarcia , Sarunia , wszelkie odmiany złotka i słonca , ksiezniczko, kochanie , myszko, chudzini i nie wiem czemu ja mówie DZIUNIA



no to moze sie przedstawimy:-D:-p
ja mam na imie AGNIESZKA jak kto woli AGA
 
reklama
bo sprawdzi sie mój sen jaki miałam w ciazy ,ze sie spotkałysmy i mówilysmy do siebie NICAMI:-D:-D:-D:-D
 
Do góry