reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

anaklim - ja jak wybieralam to imie "na liste" to sprawdzalam co znaczy...no..mogloby byc lepiej..ale za to jak pieknie brzmi ;-)
Ja chce dziewczynke... Sonie albo Lenke....no chyba ze jednak Ige... Choc Sonka jest u mnie na pierwszym miejscu-bo najniedawniej trafila na liste heheheh
Wiec oczywiscie uwazam ze imie sliczne skoro je rozwazam ;-)
 
reklama
anaklim - ........no to mamy pierwszą wrześniową dziewczynę !!!!!!! Gratuluje ( chyba, żę coś przeoczyłam )

a ja coraz częściej mam przeczucie,żę będzie drugi chłopak ........ Wojtek

ostatnio śniło mi się , że mam córcie Gabrysie i powiem Wam, że przez ten sen spodobało mi się to imie u mnie na liście także Lenka

natomiast Kuba nie mówi, żę w brzuchu mam dzidzie tylko tam jest Ala i koniec a czemu Ala to nie mam pojęcia bo żadnej nie znamy - więc może Ala tak dla Kubuska
 
aqua - Lenka jest fajne...jeszcze myslalam o Emilce...a wogole..skoro mam tyle imion do wyboru dla dziewczynki...i chce dziewczynke..i jeszcze w sumie niezle wygladam..to pewnie bedzie chlopak...i zamiast siatkareczki, bede musiala miec pilkarza! hehehehe oczywiscie (anaklim to rozumie) bedzie gral w FC Barcelona hehehe (anaklim - mozemy sie umowic, ze jak bedzie tam grac to Cie zaprosze na mecz hehehehe)
Takze jeszcze nie wiem czy chlopak, czy dziewczyna..ale przyszlosc ma juz zaplanowana ;-) buahahahahah
aqua - a wracajac do Ali..proste i ladne..a wolisz Ale czy Wojtka? ;-)

aniam - Szymon - tyz piknie...

wogole te nasze propozycje sa LADNE...i nieawangardowe...(na szczescie hehehe)
 
anik - jest mi wszystko jedno czy będzie Ala czy Wojtek - tylko to przeczucie podpowiada Wojtka ale moje chłopaki obstawiają Ale - hehehe zobaczymy jaką mam intuicje :-)
 
słyszałam opinię że ten rok będzie rokiem chłopca - na razie się sprawdza - większości zaciążonych koleżanek wychodzi że urodzą chłopaków
a teraz moje typy na imionka (na razie mam akceptację rodzinki i jak się nic nie zmieni to imionka mamy ustalone), zatem:
- chłopczyk - WIKTOR
- dziewczynka - MARTYNKA

a co do Gabi - no cóż - piękne imię...;-)
 
Anik - no fakt, pisałaś Sonia!!! Ja nie brałam pod uwagę, chciałam Karmel, ale H jak wracaliśmy od lekarza powiedział, że jemu się Sonia bardzo podoba. Kaj prosi o Kaję, bo mówi,że to tak by było fajnie: Kaj i Kaja... no i co teraz???
Ja chcę wysłać Kaja na obóz piłkarski w tym roku. Wiesz, że mam wielkie dwa oświetlone boiska za płotem? Czasem jak nie mam co robić to patrzę przez okno jak chłopaki trenują:)

Dziewuszki: czekam na Michasia, Wiktorka i Wojtka, niech się rodzą chłopaki:))
 
reklama
artemida i ewa zgadzam sie ze martyna to bardzo ladne imie :-D:-D
mi kojarzy sie z kobieta silna psychicznie a zarazem bardzo kobieca - stad ten wybor

my zrobilismy tak znajac juz plec malenstwa ustalilismy kilka imion ktr nam sie podobaja pamietam ze byla : natalia, jagoda, no i martyna ... mowilismy imiona do brzucha i mala na martyne kopla soooooolidnie ... juz mowilam kocham wolnosc wiec dalam ja dziecko juz przed urodzeniem - nie bedzie miala do mnie pretensji czemu martyna :-D:-D
 
Do góry