reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Pierwszemu synkowi dalismy na imię Mateuszek :D co do tego nie bylo watpliwosci ...

teraz jednak z mezulkiem troche sie nie zgadzamy heh ...

ale jak dziewczynka : HANIA
a dla chlopca drugiego, o najprawdopodobniej jest :D to MACIEK:)

POZDRAWIAM
 
reklama
Madziu - fajny zbieg okoliczności :) mój mąż to Maciek a jego młodszy brat to Mateusz, u Ciebie na odwrót :) Moja teściowa nie potrafi ich czasami obu ogarnąć- jak sie zagalopuje to na Maćka Mateusz mówi i na odwrót i klnie że ją podkusiło, żeby takie podobne imiona dawać :)
 
a tam zaraz podobne haha .. ale u nas z wyborem imon bylo tak : myslimy, myslimy, jedno z nas rzuca jakis imie, zastanawiamy sie czy znamy kogos takiego o danym imieniu .., i czy ten ktos fajny heh ... moze to glupie, ale mielismy wtedy po 18 ,19 lat. hihihih
Chociaz z drugiej strony ... :D
 
.madziuhaa to nie jest głupie bo na tej zasadzie wszyscy wybieramy imiona dla naszych dzieci;-) jak znasz osobę którą bardzo nie lubisz lub źle ci się kojarzysz to imię "automatycznie"też ci się nie podoba,a jak ci się fajnie kojarzy to od razu imię też;-). Mój mąż też nie chce imienia "Bartosz" bo znal jednego kiedyś i ponoć był okropny;-).
 
Dokładnie tak sie wybiera :)My dla dziewczyny chyba już mamy imie Iga lub Olga lub Jagoda a z facetem to troche ciężej bo do każdego zawsze coś znajdziemy i tak walczymy z wyborem :)

Madziu - mój maż ma 2 rodzeństwa i wszyscy zaczynają sie na MA , Maciek, Marta , Mateusz i w dodatku nazwisko tez na M :)
 
U mnie podobnie Bartki i Bartosze dziwne jakies:-p.

Ja myslalam ze moze Filip i tak mowie roboczo do brzusia. Dla dziewczynki Lena. Bardziej Milena mi sie podoba i tak miala miec na imie Paulina ale chlop sie uparl bo mu sie nie podoba. Musze znajdowac imiona bez r, bo tatus nie wymawia:-D, sam ma dwa r w imieniu.Wszyscy po dwa razy sie go pytaja jak ma na imie:-).
 
U nas postanowiona jest na 100% Milenka jeśli będzie dzewczynka,co do chłopca to hmm nie mam pomysłu mężyś mnie stresuje że jak nic nie wymyślę to nazwie synka Maurycy RATUNKUUUU!!!:szok::szok::szok:
 
To nasza pierwsza dzidzia, więc sprawa jest poważna;-) Jeśli to będzie chłopiec to będzie Jakub Piotr (Piotr to po tacie hihi). Co do dziewczynki to też mamy problem, jest kilka propozycji. Wszyscy jednak mówią, że będzie chłopak, więc do brzuszka mówimy Kubuś. A jak będzie dziewczynka to wtedy coś wymyślimy. A propos- chcecie wiedzieć wcześniej jaka jest płeć maluszka?
 
reklama
Majcia co ty chcesz od Maurycego? Mi się podoba:) Tak jak Ksawery na którego mój mial alergię i przekonał mnie do Daniela:)

Kate- niektóre z nas już znają płeć , ja na pewno chciałam znać:tak: Nie należe do tych cierpliwych:)
 
Do góry