reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

anaklim - Kaj i Kaja ladnie...ale jak bedziesz krzyczec za ktoryms to moga nie wiedziec za ktorym ;-) Takze moze ta arumentacja trafi do Kaja? ;-)
A Sonia jest...no kurna LADNIE! :-) A Kaj to jest Kaj czy Kajetan albo cosik?
Martyna - ladne imie :-) naprawde wszystkie imiona jakie tu proponujecie sa ladne!
Myslicie ze jak za blisko 3 tygodnie pojde do doca...bo mam isc 10 kwietnia-to juz moze byc cokolwiek wiadomo co tam we mnie fikolki fika? ;-)
 
reklama
Anik - chyba powinno być wiadaomo , jak Twoja dzidzia będzie chciała oczywiście pokazać co tam ma ...
Anaklim - czym się kierowałaś przy wyborze drugiego imienia ?? Bo ja np. swoje mam po babci jestem - Anna Krystyna hi hi ..... czasem w szkole wołali na mnie Kryśka
 
Ha, ha, ha... Ja mam oba po babci:) Jestem Anna Jadwiga... Do dziś dziękuję mamie, że nie odwrotnie!

aniam - Jeśli chodzi o Kajka, to najpierw wpadłam na Kajetan bo mi się podobało, a jak powiedziałam H, to się okazało, że jego przdziadek był Kajetan, babcia się ucieszyła, jak się dowiedziała, że prawnuk odziedziczy imię po pra, pra dziadku więc wszystko tak zgodnie z tradycją rodzinną, a Jan mi się podobało. Poza tym ładnie brzmi jak sie podaje dwa pełne imiona:)

Z imieniem dla drugiego chłopca byłby spory kłopot, bo do tej pory nie mieliśmy kompletnie żadnego typu.

anik - poszperałam na necie i pocztałam charakterystykę imienia Sonia. Trochę mnie ten upór zaniepokoił, ale nie tak żeby zrezygnować:) Ale reszta bomba.
jak dam małej na imię Sonia, to na bank będę się trzymała tego żeby być k0onsekwentną i surową mamą... Chyba i tak jestem....?
 
A ja mam blad w papierach... Bo tata mnie zglosil jako Anne-Marie wlasnie z myslnikiem... A zapisali mnie Anna Maria... Oczywiscie przy bierzmowaniu wzielam sobie imie ladnie brzmiace w tym zestawie ..czyli Magdalena...
A swoja droga to zaluje ze pani w Urzedzie machnela sie..bylabym jednak bardziej oryginalna a tak musze wyrozniac sie tylko zachowaniem ;-) no dobra...wyrozniam sie jeszcze nazwiskiem..ale to w watku zamknietym ;-)

anaklim - no wlasnie ten upor Sonki....heheheh.... A ja jestem mieczak charakterologiczny..obawiam sie ze wejdzie mi na glowe ;-)
 
A tam dziewczyny nie przejmujcie się opisami , zalezy od was jakie będą te wasze Sońki :))
A co do nazwisk to najbardziej mi się nie podoba jak dodają do nazwisk imiona np: Andrzej Andrzejewski czy Maciek Maciejewski itp ...
 
.Fajne te imionka podajecie.

.Z żeńskich spodobało mi się Iga ,bardzo fajne:tak:.

.Męskie podobają mi się Daniel,Mateusz i Bartosz (tylko Bartosz nie podoba się mojemu małżonkowi).

.Ale jeszcze tyle czasu... wiec tylko czasem myślimy o imionach,na razie jeszcze się na tym nie skupiamy,choć czasem o tym mówimy:tak:.
 
no to jeszcze ja
dla dziewczynki mezus wybrał juz całe wieki ja tylko dołorzyłam drugie
ALEKSANDRA MARIA :happy:
natomiast co do chłopca mamy problem ....
zostały nam Jan, Tomasz, Łukasz
moj typ to 1 i 3
miało byc jeszcze Heniu ale padło.... :-D
choc kto wie :happy:
 
reklama
Aniam141 - mój mąż ma taki problem, ma na imię Maciek a na nazwisko Majewski a 3/4 przypadków jednak zmieniaja go na Maciejewskiego bo jakoś tak łatwiej skojarzyć z imieniem :) zastanawiamy sie nad zmianą nazwiska żeby ludziom życie ułatwić ;)
 
Do góry