reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Dotik - imie ładne , ale jednak nie nasze, ja osobiście wole Polskie imiona , no chyba że mieszkacie gdzie indziej .. ale to tylko oczywiście moje zdanie !!
 
reklama
Dotik - imie ładne , ale jednak nie nasze, ja osobiście wole Polskie imiona , no chyba że mieszkacie gdzie indziej .. ale to tylko oczywiście moje zdanie !!

Witaj. Ja mam podobny dylemat - choć Emma jest w kalendarzu nie przepadam za bardzo za modnymi ostatnio zapożyczeniami z angielskiego np Alan.czy Jesica.. Ale ta Emi mi strasznie zalazła za skórę :tak: Przy "nudnym" nazwisku choć imię miałaby oryginalne:laugh2:
 
Dotik - no miło że jest w kalendarzu .. choć nie jest nasze mi też się podoba :))..
A przemyślenia i dylematy i tak bedziesz miała ,, czy dasz Emma, czy Kasia ..Oby kiedyś Twojej córce się podobało i wszystko będzie ok..
 
dotik- nim dziecko pojawi sie na świecie pewnie bedziesz słyszeć wiele opini na temat imienia i co gorsza wielu osobom moze sie nie podobac :-(ale jak juz dziecko bedzie i tak bedziesz sie do niego zwracac wszyscy beda patrzec na to inaczej.:-):-) U mnie w rodzinie jest Oliwier i Antonina-Tosia wołaja, nikomu sie nie podobały te imiona a teraz mówia ze całkiem fajnie pasuje i kazdy zadowolony-najważniejsze aby sie Wam obojgu podobało:-) i wiele podobnych znam sytuacji:tak:
 
Pycha moja najlepsza kuzynka ma na imie Jagoda, mi sie super kojarzy.
U nas z kolei maz roboczo wymyslil imie, Yasmina, ale ja jeszcze nie jestem do konca przekonana
 
reklama
Tampeza- mojej córce podoba się imię Yasmina tylko w polskim to chyba przez J
się pisze dokładnie właśnie nie wiem?Cały czas mi mówi o tym imieniu, albo o Dominice.
 
Do góry