reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

reklama
a my caly czas do brzucha gadamy bez zmian- Tymon...........a tu moze sie okazac zonk i bedzie dziewuszka hahahaha..............bo jakos juz lekarz nie moze dostrzec siusiaczka..............ale bedzie big niespodzianka jacie, az sie boje.............


Ajako- nas wlaśnie taka niespodzianka spotkała:tak:. I teraz jak ktoś pyta o płeć, odpowiadam: dziecko:-D
 
a my caly czas do brzucha gadamy bez zmian- Tymon...........a tu moze sie okazac zonk i bedzie dziewuszka hahahaha..............bo jakos juz lekarz nie moze dostrzec siusiaczka..............ale bedzie big niespodzianka jacie, az sie boje.............

No właśnie ja się tak strasznie bałam teraz, bo poprzednio Kaj miał być raz chłopcem, raz dziewczyną, ale teraz jak dwóch lekarzy potwierdziło, że jednak laseczka no to już pewne:) Mer mała daje czadu:)

I cieszę się, że Wam się podoba, tylko staram się nie myśleć co powie moja mama:)))
 
Witam
Ja mam termin przewidywany na koniec września.Mąz chodził za mną i mówił będzie Madzia a synek rysował rysunki dla braciszka Marcelka.Tydzien temu dowiedziałam się ze jednak córcia i tylko nie jestem pewna czy Madzia...................a moze jednak Olusia????? albo Gabrysia.....:confused:
 
Witajcie,

Dla dziewczynki to miałam imiona: Amelka lub Nikola, a tu chłopak....najpierw miał być Alan potem Natan lub Szymon a teraz z meżem sie zdecydowalismy na Bartosza
Mam nadzieje,ze juz mi sie nic nie zmieni bo synka omotam za bardzo:-)
 
Dziewczyny a co powiecie na imię dla panienki - Emma? :happy2:Od początku ciąży rzuciło mi się na mózg to imię ale teraz zaczynam mieć wątpliwości (babcia oburzona co ja znowu wymyśliłam!) Poradźcie mi bo panna już się spieszy na ten świat. Synuś ma Bartosz i wszyscy byli zadowoleni ale mąż dokopał na drugie Ernest i do tej pory nie mogę go przetrawić.:no:
 
reklama
Do góry