reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Faktycznie ładna ta Dominika,a Julek fakt jest dużo.Moja córka ma na imię Patrycja i 14 lat temu było żadko spotykane.:tak:
A to jest moja Patrycja
 
reklama
ida ladnie tez o matyldzie myslalam ... martyna i matylda fajne zestawienie by bylo ale mojemu matylda nie podchodzi mowi ze mu z babcia sie kojarzy :baffled: ... a ja wciaz slyszac matylda widze ta urocza mala dziewuszke z leona zawodowca ...
 
U nas wygrało imię MIA

:tak::tak::tak:

Znaczenie (bo padło pytanie, nie żebym długo myślała:-)) :

w kulturze skandynawskiej oznacza "niecierpliwie wyczekiwane dziecko" :tak:lub "gwiazda morza":confused:
w kulturze łacińskiej: "moja" :happy2:

a dla mnie znaczy: moja mała kochana córeczka:-):-):-)
:rolleyes:

I super współgra z nazwiskiem.. ufff:-)
 
Sanya ladnie imie:tak:i takie niezwyczajne bedzie.

Ja tak od wczoraj mysle nad Dominika, Misiek sie zgodzil. Zobaczymy czy mi sie spodoba. Podobala mi sie Nadia ale te zdrobnienia dusia, dunia mnie odstraszyly.Ojciec chrzestny Pauliny ma na imie Dominik i gustuje gosc w Paulinach. Obecnie ma druga. A dwoje jego dzieci nosi przypadkiem nasze imiona. Wiec tak by maslo maslane bylo:tak:.Malutka jest dosc ospala i sie nie rusza za bardzo wiec takie imie pobudzajace by sie przydalo.

Tampeza ja mialam w klasie Ismene to tez chyba od Jasmina
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry