reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imie dla naszej pociechy ???

Olisska - Sonia i Carmel:) Ja jednak za Sonią bardziej, no i Sasza dla chłopca, ale Hubert wczoraj znowu: Kosma... podoba mi się, ale wcale nie jestem przekonana....
 
reklama
anaklim Sonia i Carmen bardzo pasują do twojego nazwiska więc ciężki orzech do zgryzienia
dziewczynki pomóżcie i powiedzcie jak przekonać A. do imienia Ludmiła czyli Miłcia, bo mi w głowę zapadło i wyjść nie chce. on natomiast mówi że to krowie imię Miła.
mi się argument skończyły......
 
Mów tak do brzucha następne miesiące i do noworodka. Przyzwyczai się chłopak ;-)
 
Witam wszystkie wrześniowe mamusie:) tak przeglądałam wasze posty i zauważyłam że ci nasi mężczyźni mają dość dużo do gadania jeśli chodzi o imie dla dzieciaczka.... u mnie zresztą jest bardzo podobnie:) już wiemy na 120% ( tak się wyraził lekarz) że będzie dziewczynka, moje propozycje dla imienia to Lenka i Emilka mój mąż stawiał na Kasie.......... stanęło na ZUZANCE

pozdrawiam
 
MATYLDA a miała być Miłka :-D. Widzę, że twoi panowie cię przekabacili. Zazdroszczę wam, że znacie płeć. Mam nadzieję, że i nasze maleństwo ujawni w końcu co ma między nóżkami
 
Mamy, mamy!!!!!! No jak nam lekarz potwierdził córeczkę, to pomyśleliśmy, a Hubert z nienacka wpadł na pomysł i tak już zostanie: nasza córka będzie miała hiszpańskie imię - Mercedes!
 
reklama
oooooo wow wow anaklim, alez bomba!!!!!!!!!! To Sonia juz naprawde odpada na dobre???az nie wierze normalnie............:szok: a Mercedes slicznie.......cos mi sie kojarzy, ze taka fajna ruda aktorka ma core o tym imieniu..............

a my caly czas do brzucha gadamy bez zmian- Tymon...........a tu moze sie okazac zonk i bedzie dziewuszka hahahaha..............bo jakos juz lekarz nie moze dostrzec siusiaczka..............ale bedzie big niespodzianka jacie, az sie boje.............
 
Do góry