reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

reklama
U nas będzie chłopak i nie możemy się zdecydować. Jest propozycja Karola, Sylwestra,albo Aleksandra. Znacie może kogoś kto ma na imię Karol lub Sylwester.
 
quote_icon.png
Napisał zanbab
U nas będzie chłopak i nie możemy się zdecydować. Jest propozycja Karola, Sylwestra,albo Aleksandra. Znacie może kogoś kto ma na imię Karol lub Sylwester.

Sylwestra znam jednego a Karolów kilku nawet jeden to mój chrześniak z kwietnia tego roku :)

Karol to mój mąż :) Naprawdę człowiek o dobrym sercu. Może z cierpliwością czasem bywa cieżko ale jest bardzo pracowity i wyrozumiały.
Sylwestra też jednego znam - w sumie dobry chłopak nic złego nie powiem o nim bo aż tak dobrze to się nie znamy - tylko na imprezach rodzinnych.
 
No to bedzie dziewczynka i naprawdę nie wiem jak będzie się nazywać :no::no:
Najbardziej podobało mi się Nadia ale to nie wchodzi w grę bo mój mąż zaprotestował dość stanowczo.
Nie wiem może Aleksandra, a jeśli urodzi się w Walentynki to może na cześć mojej zmarłej babci będzie Zosia, bo babcia była urodzona 14.02. Naprawdę mam wielki problem. Staram się za bardzo na razie nie myśleć ale to samo nachodzi....
 
a mnie sie dziewczynki ostatnio spodobal Ksawery, co prawda u mnie odpada bo nie dosc ze bedzie dziewczynka czyli Paulinka, to jeszcze maz stwierdzil ze nie dal by tak dziecku na imie, za to za mna chodzi jakos wiec moze ktorejs z Was sie spodoba ;)
 
Witam, jestem nowa na tym portalu. Jestem w 11 tyg ciazu i juz zastanawiam sie jakie chcialabym imie dla swojego dizidzisia, niestety te ktore mi sie bardzo podobaja nie podobaja sie mojemu mezowi, jezeli bylaby to dziewczynka to: Tosia (Antonina), Blanka lub Ola, chłopiec: Franuś (Franciszek), Mikołaj lub Olek.
 
reklama
Jak mi sie niedawno okazało ze to jednak dziewczynka to musiałam zmienić wyobrażenie
o pływającym w brzuchu Tymonku , Tymku, Tymusiu ...
No a ze zawsze podobało mi sie imię Kamilka wiec ..chyba tak zostanie..
Będę miała Mile, Milkę, Milusie , tak jak chciałam na poczatku.
Zycze wszystkim udanego wybierania imion :)


Acha..co Do Blanki...
to jakos nie umiem sie przyzwyczaić bo pierwszy raz to imię usłyszałam w wersji Bianka..
i ta wersja jest dla mnie piękna...

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry