reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

reklama
My na początku braliśmy pod uwagę Marysię, Hanię i Helenkę, ale żadne z nich (no może oprócz Marysi) nie specjalnie odpowiadają mojemu mężowi. Teraz aktualne są Zuzanna, Jagoda i Basia z naciskiem na ZUZA:tak: Nie zdziwię się jak właśnie na to imię się zdecydujemy.

Zobaczymy, co powie mój mąż. Ostateczną decyzję zostawiam jemu, bo pierwsze córki są zazwyczaj tatusiowe:-D (no chyba, że wymyśli jakieś kosmiczne:-D)

ale jako, że nasze rozmyślania na ten temat wciąż trwają, to katalog imion może się rozszerzyć
 
Chyba doszliśmy z mężem do porozumienia: będzie Aleksandra czyli Ola :)
Nawet mój 1,5 roczny chrześniak pokazuje już że Ola jest u cioci w brzuszku i całuje :) bardzo fajne uczucie :)
 
dziewczyny ja wiem, ze to idiotyczne, ale u nas nadal imienia brak, chcemy jakies nie wiadomo jakie super i nic nie mozemy wyjatkowego znalesc co obydwoje bysmy zaakceptowali :/ obudzimy sie przed porodem :/
 
dziewczyny ja wiem, ze to idiotyczne, ale u nas nadal imienia brak, chcemy jakies nie wiadomo jakie super i nic nie mozemy wyjatkowego znalesc co obydwoje bysmy zaakceptowali :/ obudzimy sie przed porodem :/

poziomkowa, to wcale nie idiotyczne,masz jeszcze kilka miesięcy na wybór :) ja jeszcze imienia też nie wymyślam, bo jeszcze nie wiem kto tam sobie w moim brzuszku mieszka:)
chociaż chyba dla dziewczynki będzie mi łatwiej wymyślić niż dla chłopca, ale to się jeszcze okaże :)
 
reklama
oj widze ze Lena to dość częste imię... chyba poszukam innego albo Helena zdrobnienie Lena:D
Michalina jeszcze jest w opcji.. choć chcieliśmy na początku słowiańskie..
 
Do góry