reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

reklama
Duniowa, mnie się bardzo podoba.

A my po wczorajszym USG nie mamy już wątpliwości, że będzie synek. Zastanawiamy się nad Kubusiem, tylko przeraża mnie popularność tego imienia. Ewentualnie myślimy o Maksymilianie.
 
Wybór imienia nie jest łatwy, u nas stanęło na Borysku:-)
Duniowa, Nadia ładne imię, ale patrz na siebie nie na innych. Rodzina chcąc, nie chcąc zaakceptuje i tak każde imię , które wybierzecie;-)
 
Dzięki dziewczyny za rady i opinie:) macie rację, nie będę przejmować się nieprzychylnymi komentarzami na temat imienia dla naszej córci. W końcu jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził;) Cieszę się, że Wam się podoba:-) Mam nadzieję, że córcia polubi swoje imię:) jak czytam imiona dla Waszych synków to stwierdzam, że i tak mam ułatwione zadanie z córcią. Podoba mi się tak wiele imion dla chłopców, że trudno byłoby się zdecydować:) jeżynko, Borysek - bardzo ładne, wyjątkowe imię:tak:
 
A ja kurcze mam problem...naprawde nie mam pojecia jak dac na imie mojej coreczce :-( zawsze wszyscy w rodzinie meza podkreslali ze mamy zapomniec o coreczce, tylko syn wchodzi w gre :-) a tu taka niespodzianka :-) teściowa ma 5 wnukow i w koncu przy 6 zostanie prawdziwa babcia...wszyscy oszaleli...a ja tak mialam wbite do glowy ze bedzie syn ze teraz mam problem z imieniem :-) jakos nic mi nie pasuje...mysle ze musze sie przyzwyczaic do mysli ze bedzie dziewczynka :-)
 
Cześć dziewczyny!
claudia85 mnie podobaja sie krótkie imiona dla dziewczynek, gdy myslalam o dwóch corciach Lena i Maja, zostaje Maja, bo bedzie jedna córcia i drugi synek,
mojej mamie podoba sie Daria, Sabina, ładne bo mozesz zdrobnic Sabinka.
ja tez (moze to głupie) sprawdzałam czy imie bedzie dobrze brzmiało z nazwiskiem(no moze nie glupie, bo czasem sie wydaje ze rodzice jakby specjanie daja dziecku dziwne imie przy juz dziwnym nazwisku)
kiedys podobało mi sie imie Natalia, stad mam tak na trzecie, sama sobie wybrałam!, lubie zdrobnienie Nati, tak jak do Patrycji - Pati, mam kolezanki o tych imionach i wlasnie tak do nich mowie przez zdrobnienia.
to zycze wielu dobrych pomysłów!
buziaki.
 
niema sie co przejmować ...jak moi usłyszeli ze mały ma sie nazywać Dorian
to była masakra a teraz mówią ze nie umieją se go wyobrazić z innym imieniem.
Od małego wołaliśmy na niego Doduś .

No co do drugiego maleństwa to zostaniemy przy Kamili
Bo jak jeszcze przeczytałam w imienniku znaczenie to juz całkiem mi sie spodobało
chociaz nie wierze do końca w takie opisy:

"Charakter: Kobiety o tym imieniu są wrażliwe, odważne i pełne temperamentu. Interesuje je wszystko, co ma związek ze sztuką, elegancją, sprzedażą biżuterii. Z zawodu mogą być malarkami. Osoby bardzo towarzyskie, często podejmują w domu gości - same także lubią składać wizyty. Poza tym ce****ą się dużą pobożnością. Chętnie prowadzą dom, kochają rodzinę"

..super
 
Dorian Lena Nadia to bardzo ladne imiona i nie ma co sie stresowac ze rodzina nie zaakceptuje zaakceptuje bo to wy jestescie rodzicami a nie oni
 
reklama
My już się raczej zdecydowaliśmy, tzn. mój mąż jest pewnien, ja się jeszcze waham. Ale tak jak pisałam wcześniej, pierwsze córeczki są tatuciowe, więc pewnie ulegnę:happy:
Nasz córa będzie miała na imię Zuzanna:-)
 
Do góry