reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

hej.. a ja sie tak zastanawiam i imie Milla nadal mi sie podoba ale mysle ze jednak poszukam czegos innego
bo te imie mimo ze ladne to troche z kosmosu.. a nie wszyscy Polacy sa na tyle tolerancyjni ... chociaz powinni bo w dzisiejszych czasach trzeba sie otworzyc na swiat.
(i kosmos :-p) Ale Myszon czy Zyraf to juz przegiecie.. hehe
Dorian juz co innego..bo te imie nie jest juz takie rzadkie a poza tym reakcje na nie sa bardzo pozytywne.

Moze Kamila albo Milena... takie Milusie :-D
 
reklama
Właśnie dlatego, ze od 4 lat Jakub jest na pierwszym miejscu listy nie tylko w Warszawie, mój synek ma Jakub na drugie, a został Pawełkiem. No i cieszę się, bo teraz w grupie przedszkolnej jest 4 Kubusiów!! a tylko jeden Pawełek :-)
Córeczka miała być Natalia albo Agnieszka, jeszcze podoba mi się Ala, Hania, Magda ale mężowi podoba się tylko Agnieszka, na drugiego chłopca nie mam na razie typu, może Dominik, Bartek, Patryk...
 
jeja dziewczyny im wiecej sie zastanawiamy tym mniej wiemy, miał być filip, ale jakoś tż sie uparł na jakieś wymyślne imiona, był kajtek ( ale też odpadł bo tż nie mógł zapamiętac :D wstyd :p ) maksym, itd i nadal jestesmy w kropce, nie chcemy skrzywdzić dziecka imieniem typu żyraf ;)
 
czemu mnie nikt nie opamiętał za tą Mille ? :laugh2:
to jest fajne ale w Niemczech..tu by chyba ludzie nie zaakceptowali ..
a poza tym kojarzy sie z jednostką miary....juz mi przeszło.
W związku z tym ze jeszcze nie znam płci myślę tez nad imieniem dla chłopca.
Dzisiaj w sklepie widzieliśmy chłopczyka o imieniu Alan ...
imię nie jest mi dziwne bo poznałam jednego Alana juz 20 lat temu jak byłam mała.
A to imię pasuje mi do mojego Dorianka.
Dorian i Alan...
 
Właśnie dlatego, ze od 4 lat Jakub jest na pierwszym miejscu listy nie tylko w Warszawie, mój synek ma Jakub na drugie, a został Pawełkiem. No i cieszę się, bo teraz w grupie przedszkolnej jest 4 Kubusiów!! a tylko jeden Pawełek :-)

Fajny zbieg okolicznosci.Ty masz Pawelka Jakuba a moj starszy blizniak to Jakub Pawel :-D
 
czemu mnie nikt nie opamiętał za tą Mille ? :laugh2:
to jest fajne ale w Niemczech..tu by chyba ludzie nie zaakceptowali ..
a poza tym kojarzy sie z jednostką miary....juz mi przeszło.
W związku z tym ze jeszcze nie znam płci myślę tez nad imieniem dla chłopca.
Dzisiaj w sklepie widzieliśmy chłopczyka o imieniu Alan ...
imię nie jest mi dziwne bo poznałam jednego Alana juz 20 lat temu jak byłam mała.
A to imię pasuje mi do mojego Dorianka.
Dorian i Alan...

Alan to ładne imię. Też się nad nim zastanawiam :happy:
 
reklama
My poczekamy na oznajmienie płci za miesiąc,
potem ja będę czekała na imiona dla dziecka wyszukane przez mojego M,
następnie nadejdzie moja kolej, ja wybiorę spośród tych imion
i tutaj napiszę:)
Myślę, że to najlepsza metoda:))
 
Do góry