reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

Bruno jest oryginalne i nie brzydkie..
Bo imiona rzadkie dzielą się na te zaskakujące pozytywnie i negatywnie...
Trzeba tak dobrać żeby dziecko czuło się wyjątkowo a nie jak odmieniec.
Moj brat Aron zawsze był dumny ze swojego imienia...
i myślę ze moj Dorianek tez będzie zadowolony..
a poza tym Dorianów niestety coraz więcej i aż taki "jedyny" tez nie będzie.
A Mila chyba należy do tych pozytywnych..mam nadzieje..jeszcze to przemyśle :)
 
reklama
Asia 0309- masz całkowitą rację:) dla nas imiona naszych dzieci będą wyjątkowe gdyż nosić je będą nasze maluszki:)
Z tym, że ja szukam akurat czegoś mniej znanego i tyle.
 
Kurcze..aż mi sie nie chce wierzyć ale mężowi podoba sie imię Mila :)
wiec.. kto wie...
na razie szukam dalej :)
 
nixie
kurcze kazdy ma inny gust, ale ja chcę coś w stylu mojego imienia i strasznie ciezko mi wybrac, nie wiem czy trzymać się Bruno, czy jeszcze poszukać, nie chcę aby kazdy mówił 'o jeny ale nazwała syna'
a z drugiej strony moja mama mówi, ze gdy ze mna byla w ciazy, to wszyscy krytykowali, ze Sonia to takie radio i jak tak mozna nazwac córkę :-D

Ja tak mialam nazywajac mlodszego blizniaka Oliver.Tez teksty rodziny jak to tak mozna dziecko nazwac.Powiedzialam jasno ze moje dziecko i nikomu nic do gadania bo swoje sznse na nazywanie dzieci mieli.No i mam Oliverka ;)
Bruno bardzo mi sie podoba jednak mojemu m. nie.Teraz walcze o Oscara(taka rezerwa jakby nie wyszlo z Gabriella).Moze sie uda...Milene znam tylko 1 i to super dziewczyna.Taka do tanca i rozanca....
Ja wiem jesno nazwac dziewczynke jest duuzo latwiej bo pamietajmy ze i tak kiedys wyjdzie za maz i zmieni nazwisko a wtedy i tak nie wiadomo czy bedzie pasowac... Z chlopcem natomiast troszke trudniej bo jak go nazwiemy tak juz mu pozostanie...
 
Ja wiem jesno nazwac dziewczynke jest duuzo latwiej bo pamietajmy ze i tak kiedys wyjdzie za maz i zmieni nazwisko a wtedy i tak nie wiadomo czy bedzie pasowac... Z chlopcem natomiast troszke trudniej bo jak go nazwiemy tak juz mu pozostanie...

Oj teraz coraz mniej kobiet zmienia nazwisko po ślubie. Jeśli ta tendencja się utrzyma to zwyczaj może zaniknąć. Znam za to też facetów, którzy przyjęli nazwisko żony, więc reguły nie ma.
A czy dziecku imię będzie się podobać - to już loteria. Są osoby nieszczęśliwe z tego powodu, że mają imię jak pół osiedla, a są też takie, które złoszczą się na rodziców za to, że nazwali je oryginalnie :)
 
mi się podoba Myszon impossible :laugh2: ale w związku z tym że mąż jest fanem komisów Thorgala to nie może być inaczej, będzie Thorgal ;-)
 
reklama
Do góry