Sorbuś
Mama Majci i Patrycji
- Dołączył(a)
- 7 Luty 2006
- Postów
- 6 156
My wybraliśmy imię dla chłopca - Klaudiusz natomiast dla dziewczynki mam mnóstwo tylko wszystkie albo zbyt popularne albo coś nie tak z nimi tzn nie czuje ich jakby wiecie o co mi chodzi ;-)
Róża bardzo mi sie podoba moze by Róża została no zobaczymy mam nadzieje, ze za 3 tygodnie sie dowiem
Moja córcia ma na imię Maja miała być Oliwka ale poznałam pewna dorosłą Maje i bardzo nam sie to imie spodobało - dalej mi sie podoba tylko wtedy znałam jedna a teraz jest ich całe mnóstwo i troche nad tym ubolewam![zawstydzony :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/embarrassed.gif)
![śmiech :-D :-D](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/laugh.gif)
Moja córcia ma na imię Maja miała być Oliwka ale poznałam pewna dorosłą Maje i bardzo nam sie to imie spodobało - dalej mi sie podoba tylko wtedy znałam jedna a teraz jest ich całe mnóstwo i troche nad tym ubolewam
![zawstydzony :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/embarrassed.gif)