reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

Kropecka: super zakupy, sliczny kacik... jeszcze tylko glownego bohatera brakuje ;D
Lilith: Wiele osob w tym znajomy pediatra szczeze nam odradzal kupno fotelika od 0 do 18kg bo jednak podobno nie sa to foteliki dla takich zupelnych maluszkow, no chyba ze beda to przejazdy okazjonalne od czasu do czasu.tamte foteliki to juz bardziej tak od 3 miesiaca sie nadaja. My juz wiemy ze bedziemy czesto jezdzic wiec kupimy fotelik od0 do 13 bo tam jest bardziej lezaca pozycja- bezpieczniejsza dla kregoslupa malego podroznika :) Pozdrowionka
 
reklama
Kropecka no wspaniala wyprawka widze ze coraz bardziej jestesmy ku koncowi zakupowych szlenstw
Ja dzis zamowilam posciel,kochane zyrafki,rozek i przescieradlo z falbanka, ;D
 
Kropecka śliczny pokoik - CUDNY WRĘCZ, ale ci zazdroszczę, ze masz wszystko gotowe :)
Lilith - lepiej kupic ten 0-13 (własnie ze względu na przyczyny o których pisały dziewczyny wcześniej)
 
Dziewczyny ale sliczne to wszystko macie. Ja mam tylko jak narazie troche ubranek, okrycie kompielowe i przewijak. Miałam kupic taki jak ma Agusiaaa tylko zołty ale na tej promocji za 33 zł w Geancie juz takich nie było wiec kupiłam taki niebieski w misie i przczółki :)
A co do fotelika to czy nie wystarczy mi narazie takie nosidło, z ktorego robi sie gondole do wozka wielofunkcyjnego i po odpowiednim przymocowaniu na jakims stelazu mozna przewozic w samochodzie ? Cos takiego widziałam i narazie by mi to odpowiadało finansowo ale nie wiem czy to jest dobre?
 
My zdecydowaliśmy się na wózek Deltim fokus. Jest klasyczny i lekki. Do niego chcę dokupić fotelik dla maluszka (ok. 200zł)
 
reklama
O Deltimie tez myslimy własnie. Fajny jest. A te wózki nastepne to nie wiem, trzeba by było obejrzec w sklepach. Nie słyszałam o nich.
 
Do góry