reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak usypiać maluszka... ?

Dziewczyny moja mała zasypia pięknie w swoim łóżeczku, sama, tylko musi miec przy sobie niekapek z piciem. Kolacje je ostatnia kolo 20 i do rana do 8 nie je ale za to baaaardzooo duzo pije. Przez noc około 700ml wypije. Budzi sie 2-3 razy daję jej tylko butle do rączek, wypije co ma wypic i spi dalej. Ona w zasadzie nawet sie nie budzi bo oczka ma zamkniete. Mam obawy, że nie oducze jej picia w nocy. Smoczek odpada, nie chwyta go nawet, a jak chwyci to od razu wypluje. Sama już nie wiem. Spi ladnie bo codziennie do około 7:30 więc nie jest źle.
 
reklama
moje dziecko sie zlitowalo i przespalo ostatnie dwie noce obudzila sie dopiero kolo 4-5 butla i spala dalej do 6-7. Tez pije w nocy czesto i tez nie wiem jak tego oduczyc....
 
Dziewczyny moja mała zasypia pięknie w swoim łóżeczku, sama, tylko musi miec przy sobie niekapek z piciem. Kolacje je ostatnia kolo 20 i do rana do 8 nie je ale za to baaaardzooo duzo pije. Przez noc około 700ml wypije. Budzi sie 2-3 razy daję jej tylko butle do rączek, wypije co ma wypic i spi dalej. Ona w zasadzie nawet sie nie budzi bo oczka ma zamkniete. Mam obawy, że nie oducze jej picia w nocy. Smoczek odpada, nie chwyta go nawet, a jak chwyci to od razu wypluje. Sama już nie wiem. Spi ladnie bo codziennie do około 7:30 więc nie jest źle.
Madzia a co ty jej dajesz pic w srodku nocy?
 
Dziewczyny moja mała zasypia pięknie w swoim łóżeczku, sama, tylko musi miec przy sobie niekapek z piciem. Kolacje je ostatnia kolo 20 i do rana do 8 nie je ale za to baaaardzooo duzo pije. Przez noc około 700ml wypije. Budzi sie 2-3 razy daję jej tylko butle do rączek, wypije co ma wypic i spi dalej. Ona w zasadzie nawet sie nie budzi bo oczka ma zamkniete. Mam obawy, że nie oducze jej picia w nocy. Smoczek odpada, nie chwyta go nawet, a jak chwyci to od razu wypluje. Sama już nie wiem. Spi ladnie bo codziennie do około 7:30 więc nie jest źle.

A co Ty jej dajesz do picia? Wodę czy sok? Pewnie temu tak często się budzi! 700 ml to tak DUŻO że aż w szoku jestem. Ona wydaje mi się być po prostu głodna.
A co do popijania w nocy - mam ten problem z Julią do dnia dzisiejszego, ale o wiele mniej nasilony. Po prostu musiała w nocy obudzić się na picie, ale wypijała przez noc może 50 ml max.
 
Pije herbatke, wody nie chce. Wywala butle i placze dalej. Dostaje na noc kaszke "smaczny sen" teoretycznie po niej nie powinna byc glodna. Sama juz nie wiem... Myślicie żeby dać jej jeszcze w nocy jesc?? tak dlugo ja tego oduczalam bo jadla co 2 godz. czasem co godz. Gadalam z lekarka to powiedziala mi, że dzieci tak maja że budzą sie w nocy na picie. RATUNKU...!!!:):)
Chyba że przes pare nocy terapia wstrząsowa nie podawac jej nic, poplacze i może przestanie sie budzic. Co myslicie??
 
Pije herbatke, wody nie chce. Wywala butle i placze dalej. Dostaje na noc kaszke "smaczny sen" teoretycznie po niej nie powinna byc glodna. Sama juz nie wiem... Myślicie żeby dać jej jeszcze w nocy jesc?? tak dlugo ja tego oduczalam bo jadla co 2 godz. czasem co godz. Gadalam z lekarka to powiedziala mi, że dzieci tak maja że budzą sie w nocy na picie. RATUNKU...!!!:):)
Chyba że przes pare nocy terapia wstrząsowa nie podawac jej nic, poplacze i może przestanie sie budzic. Co myslicie??

kurcze tak duzo herbatki to chyba tez nie mozna? ale dlaczego oduczac picia? lepiej jakby pila wode rzecz jasna ale...za jednym razem wypija te 700ml (w co nie wierze) czy kilka razy? mzoe rzeczywiscie dac jej jesc raz a dobrze moze sie juz nie obudzi?
 
Nie wierze w to co piszesz:szok::szok::szok: ONA MA 8 MIESIĘCY! DO jakiego Ty durnego lekarza chodzisz?:szok: Terapia wstrząsowa?:szok: A jakby tak Ciebie ktoś na głodniaka tyle godzin przetrzymał? Straszne.
Dziecko jest po prostu głodne, ma prawo jeszcze przez kilka miesięcy budzić się w nocy na jedzenie. Na forum jest zaledwie kilka dzieci (a może i wcale ) które w nocy nie jedzą. Dzieci jedzą co dwa, trzy razy w nocy.
700 ml - tyle dzieci piją w ciągu dnia POŻYWNEGO MLEKA Z KLEIKIEM a nie herbaty.
Sorry, ale w szoku jestem.
 
Nie wierze w to co piszesz:szok::szok::szok: ONA MA 8 MIESIĘCY! DO jakiego Ty durnego lekarza chodzisz?:szok: Terapia wstrząsowa?:szok: A jakby tak Ciebie ktoś na głodniaka tyle godzin przetrzymał? Straszne.
Dziecko jest po prostu głodne, ma prawo jeszcze przez kilka miesięcy budzić się w nocy na jedzenie. Na forum jest zaledwie kilka dzieci (a może i wcale ) które w nocy nie jedzą. Dzieci jedzą co dwa, trzy razy w nocy.
700 ml - tyle dzieci piją w ciągu dnia POŻYWNEGO MLEKA Z KLEIKIEM a nie herbaty.
Sorry, ale w szoku jestem.

z leksza podepne sie pod ten apel:)

nic jej nie ucz, ona sama zadecyduje i nauczy ciebie;)
 
reklama
ja powiem tylko, ze jak widze, ze mala dopada sie jak dzika do butli z herbatka i pije i pije to daje mleczko i pzewaznie wydoi wszystko, bo jak chce sei jej pic to poprostu wypija troche i zasypia. Moze faktycznie sprobuj dawac jej jeszcze jedna butle w nocy i zobacz co bedzie.
 
Do góry