reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak usypiać maluszka... ?

Lotka, u nas pobudki co godzina byly jak zeby szly. I to nawet z 2tygodniowym wyprzedzeniem. A widze, ze u Was jeszcze zabkow nie ma, wiec pewni wlasnie wychodza!!!
a bardzo mozliwe.... przez dziaselka to mu juz caly zestaw zabkow prawie widac, ale wychodzic nie chca ani jeden..... czyli jest nadzieja ze jak wyjda, to mi wroci "stary" tomus heheheh
 
reklama
u nas ciezko w nocy bylo :| o 2 wstał i nie dało sie go uspac... przeszkadzał kaszel ... :| co chwile sie krecil na brzuch i płakał przez sen... dopiero jak wzielam do siebie i głaskałam po plecach to zasnął przenioslam i do 5 spal yh
 
i powiem wam ze ... dzis wzielam i poszlam sama usypiac syna ... jedzonko do lozeczka synek popił herbatki i lulu !!!! zero płaczu i nie wiem czy rto ze zmeczenia czy dobra godzina zeby połozyc spania... <godz. 21 ciemniej w pokoju niz ok.19 ... 3h od ostatniej drzemki > dziunka pisala ostatnio ze czasem dziecko moze miec problem ze spaniem jezeli jest zbyt zmeczone

pytanie:
Ile od ostatniej drzemki zasypiają na noc?
 
mój min. 2 godziny ale to ciężko wtedy jest. Generalnie u nas po poludniu problem, bo wstajje z drzemki o 15 i o 18,0 chętnie by poszel spać więc marudzi ale jjak pójdzie to potem do 22 się kotłasi

Moje dzieko dziś po raz pierwszy od kwietnia, czyli odkąd poszłam do pracy przespało całą noc!!! Tyle, ze wzoraj mial szczpienie, wiec to pewnie przez to.
 
u nas musi minac sporo czasu. zwykle ma 1 drzemke 10-11, druga 14-15. przewaznie klade spac okolo 19,ale jesli wstanie z drugiej drzemki pozniej jak o 16 to juz nie ma spania az do 21.
czasami jesli rano wstanie bardzo wczesnie, np 6 to 1 drzemka jest okolo 8-9 i wszystko sie tak pomiesza,ze o 17-18 mi pada na 3 drzemke, bo juz strasznie marudzi,a wtedy usypianie na noc to masakra. tzn masakra dla mnie, bo ja chce miec juz czas dla siebie (ktory zaczyna sie, jak ona idzie spac :))) a ona spac jeszcze nie chce i ja sie denerwuje. wtedy pada dopiero okolo 22 :/
 
Kasia moja robi sobie jedną drzemkę od 11-11.30 albo od 12-12.30 a drugą to właśnie zależy, czasem o 18 albo 19 (30min) albo nawet 19.30 i wstaje o 20
o 20.30 ją kąpie cyca i spać :tak:
więc i zdarza się 2,5h ale również jedynie 30min;-)
 
myślałam,z e mnei szlak trafi dzisiaj. Usypialam tego małego gada rózne 3 godziny. Na poczatku był umiarkownaie zmęczony, póxniej już strasznie a spać gnojek nie chcial. Jestem padnięta. Ostatecznie usnal przy cycu, kiedy ja spacerowalam po pokoju... :/
 
reklama
myślałam,z e mnei szlak trafi dzisiaj. Usypialam tego małego gada rózne 3 godziny. Na poczatku był umiarkownaie zmęczony, póxniej już strasznie a spać gnojek nie chcial. Jestem padnięta. Ostatecznie usnal przy cycu, kiedy ja spacerowalam po pokoju... :/

witaj w klubie!
moja dzisiaj spala 40 min o 11, a pozniej juz nic! 4 razy ja bralam na gore na drzemke, bo taka podnieta,ale jak tylko znalazla sie w lozeczku to od razu odzywala. myslalam,ze swira dostane. mialam nadzieje, ze skoro tyle nie spala to szybko padnie i faktycznie, 18.30 juz zaczela marudzic, oczka trzec to siup do wanny, raz dwa, mleko i .... gowno. zasnela o 21. co za dzien
 
Do góry