reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak usypiać maluszka... ?

Mój spi w bodach na długi rękaw i czasmi mi zakładam skarpety bo się odkrywa a później ma zimne nóżki. U nas chyba nie jest aż tak gorąco w nocy jak u was, Mały pod cienim kocykiem śpi.

Dziś wstał mi o 4:30:szok: , bo usłyszał jak tatuś szykuje się do pracy.
Dałam butle a ten nie chciał spać na boczku i mi sie wygina , wygina aż wkońcu poszedł spać na brzuchu pierwszy raz mi tak sam zasnął. Wstaliśmy po 8:tak: a mały baaardzo zadowolony tylko ja się martwiłam i co chwilke patrzyłam czy wszystko ok.
 
reklama
moja miała dzis wyjatkowo niespokojną noc...:-(
przed snem zwymiotowała (nie wiem po czym bo nie dostała nic nowego)
i budziła się co chwile, ostateecznie zasnęła o 3 a wstała o 8:sorry2:
nie wiem co ejj było... ale nie ma ani temeratury ani ,żadnej begunki czy coś...
może jej 4 ząbek idzie i tak to znosi
 
u nas 24-25 st, uchylone okno, mala w bodziaku na krotki rekaw i spimy (spi ze mna) pod przescieradlem :) a i tak sie odkrywa,bo jej goraco. pozniej przykrywam

U nas mieszkaniu w nocu około 26, 27 stopni i mały śpi body z krotkim rękawkiem i bez przykrycia. Sprawdzam przed pójściem spać (kolo 1 wnocy) czy ma ciepłe nożki, jak tak to go nie przykrywam.

u nas chyba z temperaturą podobnie i Arek śpi w bodziaku z krótkim rękawkiem i jak idę spać to go okrywam pieluchą
 
czy wasze dzieci <raczkujace siedzace samodzielnie> tez jak przebudza sie siadaja ? ...?

Paweł dzis 1 noc w łóżeczku po tym jak nauczyl sie siadac samodzielnie i wogole juz chyba 4 raz chodzilam bo płakał ... wchodze a on siedzi połoze pic i spi za jakis czas znow to samo ... lunatykuje? :|
 
czy wasze dzieci <raczkujace siedzace samodzielnie> tez jak przebudza sie siadaja ? ...?

Paweł dzis 1 noc w łóżeczku po tym jak nauczyl sie siadac samodzielnie i wogole juz chyba 4 raz chodzilam bo płakał ... wchodze a on siedzi połoze pic i spi za jakis czas znow to samo ... lunatykuje? :|

Możliwe, że nowa umiejętność takie na nim zrobiła wrażenie, że aż mu się to śpi, siada przez sen i się biedak budzi w szoku :).


U nas w nocy 28 stopni... Masakra. Alusia śpi w rampersie z krótkim rękawem i nogawkami, kocyk ma przerzucony tylko rożkiem przez korpusik bo czasem go sobie lubi chwycić jak śpi. A potem jak śpi ze mną to nie przykrywamy się niczym, czasem nad ranem trochę bardzo cienką kołdrą.
 
Tutaj dziś ukrop- trzeba było zmienic czas spaceru na około 16. Mały śpi w body na krótki pod kocykiem - o ile sie nie rozkopie
 
U nas mała w samym pampersie śpi dzisiaj, w dzień to samo, w nic ją nie ubieram - jaka oszczędność w praniu;-) a i tak z niej leci... to że jest tłusta to nie pomaga absolutnie...
 
reklama
czy wasze dzieci <raczkujace siedzace samodzielnie> tez jak przebudza sie siadaja ? ...?

Paweł dzis 1 noc w łóżeczku po tym jak nauczyl sie siadac samodzielnie i wogole juz chyba 4 raz chodzilam bo płakał ... wchodze a on siedzi połoze pic i spi za jakis czas znow to samo ... lunatykuje? :|

mój Arek, jak tylko się przebudzi to odwraca się na brzuch i .... raczkuje po łóżeczku
 
Do góry