reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Cześć. Dziś odebrałam wyniki - stwierdzono u mnie niestety Ureaplasme :( Powiedzcie mi jakie są tego konsekwencje. Robi się jakieś dodatkowe badania? Czytałam o zrobieniu HSG przy ureaplasmie - to prawda? Czy mogę miec problem z zajsciem w ciąże? Mykoplasma i Chlamydia są w porządku - wyniki ujemne.
Wytłumaczcie mi tą bakterię - w najprostszy sposób bez ''regułek'' z encyklopedii. Może ktos miał już tą wstetną bakterię? Pomóżcie. Będę wdzięczna za kązda odpowiedz. Pozdrawiam, Kasia.
 
reklama
mi sie okaze niedlugo czy ta 'metoda' :-) skutkuje juz nie moge sie doczekac a do okresu jeszcze cala wiecznosc:baffled: mam nadzieje ze tym razem sie uda!!!:blink:
 
Ja wczoraj zastosowałam metodę pupa do góry:0 trochę to niefajne bo się nie można do męża przytulić i nogi marzną:D Ale byłam twarda. Jeśli się uda (jestem pewna że tak będzie) to będę najgorliwszą zwolenniczką takiej metody:D
 
Ja wczoraj zastosowałam metodę pupa do góry:0 trochę to niefajne bo się nie można do męża przytulić i nogi marzną:D Ale byłam twarda. Jeśli się uda (jestem pewna że tak będzie) to będę najgorliwszą zwolenniczką takiej metody:D
ja znam latwy sposob by nogi nie marzly wystarczy je przykryc kocykiem lub koldreka a jesli chodzi o przytulanie to moj facet przytula sie do moich nozek lub brzuszka ;) pozdrawiam i zycze dzieciaczka :0
 
Dzięki za rady Weri:-D Z tym kocykiem próbowałam ale wtedy odkrywałam męża:D
CO tam... każdą niewygodę można znieść byleby słodki efekt był:-)
 
nie wiem, czy ten sposób już był wypisany, bo dopiero się zarejestrowałam na forum i nie dam rady wszystkiego przeczytać ;-)
jestem od niedawna w ciąży, ale wyczytałam gdzieś w necie dobry sposób, który u nas się sprawdził :-D przed seksem kobitka powinna poleżeć z ciepłym termoforem pod lędźwiami i później też. ponoć plemniczki lubią wtedy ciepło :-D u nas się udało! powodzenia :-)
 
dzieki daizee trzeba bedzie sprobowac! kazdy sposob jest dobry zeby tylko dopomoc sobie ;) pozdrawiam zycze spokojnej i zdrowej ciazy!!!

zajaczku81 a tam mezem sie nie przejmuj on i tak pewnie rozgrzany jak piec hi hi;) powodzenia mam nadzieje ze nam obu sie uda!
 
My się staramy już od roku mam torbiel na jajniku ale lekarz zapewnia że z nim nie powinno być problemów i, że na razie nie opłaca się usuwać... Już nie mam pomysłów co mam robić nic nie pomaga:/
jesteśmy załamani;(
 
reklama
nie wiem, czy ten sposób już był wypisany, bo dopiero się zarejestrowałam na forum i nie dam rady wszystkiego przeczytać ;-)
jestem od niedawna w ciąży, ale wyczytałam gdzieś w necie dobry sposób, który u nas się sprawdził :-D przed seksem kobitka powinna poleżeć z ciepłym termoforem pod lędźwiami i później też. ponoć plemniczki lubią wtedy ciepło :-D u nas się udało! powodzenia :-)
Dzięki Dizee... Wprawdzie mam nadzieję że nie będę miała okazji wypróbować tego sposobu, bo liczę na to że fasolka się zagnieżdża. Ale może się przyda przy drugiej dzidzi:-) Myślę, że będzie wiele kobitek, które wypróbują to.
Poza tym pytanko - jak długo staraliscie się o maleństwo??
I najważniejsze....Serdecznie gratuluję!!!!
 
Do góry