reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

My się staramy już od roku mam torbiel na jajniku ale lekarz zapewnia że z nim nie powinno być problemów i, że na razie nie opłaca się usuwać... Już nie mam pomysłów co mam robić nic nie pomaga:/
jesteśmy załamani;(

Jedyne co mogę ci powiedzieć to, że trzymam kciuki za Was.... Nam się też jeszcze nie udało więc nie mogę Ci nic poradzić tylko życzyć wiary i duuużo miłości. Nie poddawajcie się, ale też nie pozwalajcie żeby wasz świat kręcił się tylko wokół tego że musicie....Wiem jakie to trudne jednak...
Trzymaj się ciepło:-)
 
reklama
życzę Ci tego bys była w ciąży ale my staramy sie o dzidziusia juz 9 miesiecy i bardzo często kiedyś robiłam sobie testy i juz 2 razy wyszły mi 2 kreski z tym że wlaśnie ta druga bardzo jaśniutka:( no i za kazdym razem dostawałam okres i nic... a już tak sie cieszyłam pozdrawiam i powodzenia
 
My się staramy już od roku mam torbiel na jajniku ale lekarz zapewnia że z nim nie powinno być problemów i, że na razie nie opłaca się usuwać... Już nie mam pomysłów co mam robić nic nie pomaga:/
jesteśmy załamani;(

Witaj:-),

Może przejdź się dla pewności do innego lekarza, ja bym tak zrobiła. Lekarz to też człowiek, może się mylić. Głowa do góry. Niedługo zafasolkujesz:tak:. Pozdrawiam
 
No, dziewczyny... nikt nie ma nowych sposobów na zafasolkowanie, albo starych które się sprawdziły???? watek nie może umrzeć :-)
 
Ja na razie testowalam nogi do góry i mimo wielkich nadziei - dwa dni spoznienia okresu dalej pozostaje starajacą się , teraz bedę leżeć na brzuchu, może jeszcze z termoforem. Na razie jest mi smutno ... więc rowniez czekam an wasze nowe sposoby!
 
U mnie pupa w górę się nie sprawdziła... ale nie rezygnujcie z tego:-) U mnie po prostu mąż chyba za późno wrócił:-(
 
witam-jestem mamą Kubusia-i mnie również nie było mi łatwo zajść w ciążę -no ale jakoś się udało...:tak:-chodząc do lekarza ginekologa -usłyszałam że najlepsza pozycja do zajścia w ciążę -to pozycja od tyłu-podobno wtedy jest głębsza penetracja a plemniki mają łatwiejsze zadanie dotrzeć do celu..bo podobno skraca im się o jakiś kawałek drogę???-czy to prawda-nie wiem ale warto spróbować :tak:-my też mamy w planach drugą dzidzię-więc może :confused::tak:;-)-życzę Wam wszystkiego dobrego.
 
reklama
Dzięki Dizee... Wprawdzie mam nadzieję że nie będę miała okazji wypróbować tego sposobu, bo liczę na to że fasolka się zagnieżdża. Ale może się przyda przy drugiej dzidzi:-) Myślę, że będzie wiele kobitek, które wypróbują to.
Poza tym pytanko - jak długo staraliscie się o maleństwo??
I najważniejsze....Serdecznie gratuluję!!!!

za pierwszym razem 6 miesięcy, niestety poroniłam w 5 tygodniu, 2 dni po usg - to było pod koniec listopada. ale pani dr powiedziała, że nie mamy czekać i starać się od razu. zaszłam w ciążę jakoś 1 lutego :-D teraz jestem od 4 tygodnia na zwolnieniu i na duphastonie. odpoczywam brzuchem do góry :-)
 
Do góry