reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

reklama
Nasze zafasolkowane dziewczyny powinny nam doradzić co i jak się robi:-D...a one wszystko w tajemnicy trzymają a już 5 fasolek mamy od Nowego Roku:):tak:;-)
 
Podobno pomaga wiesiolek i picie lyzki dziennie syropu GUJAZYL, czy jakos tak, na kaszel. Zmienia on ph w pochwie ulatwiajac przezycie plemniczkom.
 
Witam
My też się staramy już od blisko pół roku, ale nic na razie nie wychodzi... Może dlatego, że obydwoje chcemy za bardzo... Już nie wiem co robić i jak się przytulać, dlatego śledzę wątki i szukam sposobów, ale wszystkie radzicie, żeby nie myśleć. Chyba muszę zacząć się całkiem wyluzowywać :-)
Życzcie mi powodzenia ;-)
 
Stosują też dziewczyny wiesiołek lub len zielony piją z wodą by poprawić jakość śluzu, by plemniki miały łatwiej
 
reklama
Hej! to mówicie że nogi pod ścianę i do góry ok spróbuje w tym miesiacu właśnie kończy mi się @ jestem tu nowa tak wogólemam już syna w styczniu 3 latka skończy i chcemy córcie pomóżcie!!!!!!!!!!! dodam że biore foli i olej z wiesiołka no i tran podobno to pomaga zobaczymy o synka staraliśmy się 10 miesięcy ale podejrzewam że zaszłam w pozycji na pieska:):-)
 
Do góry