reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

reklama
a na mnie jak narazie to żadna technika nie zadziałała chyba co ma być to będzie... niezależnie od nas
 
Ada czasem trzeba popróbować dłuzej i uda sie.
W imieniu Elzbietki zapraszam Cię do Wątku głównego tam szaleją wszystkie starające się i wspierane są przez te którym sie udało
 
A co powiecie na taką pozycję??
Leżysz na pleckach na brzegu łóżka z poduszką pod pupą...nogi opierasz o ramiona klączącego przy łożku partnera??;-)
 
Tak sobie pomyślałam, ze warto było by spróbować....sama napewno tak zrobię jak tylko @ się skończy...
 
reklama
Z facetami tak juz jest...my niby zaczelismy się starać we wrześniu...potem miesiac przerwy bo Pan się rozmyślił, że to może za wcześnie - dla jasnosci jesteśmy z sobą 10 lat.. Na nowo zaczelismy starania od listopada. Mój Pan tak średnio chętnie się przytulał ale za to w grudniu to sam mnie do łóżka zapędzał:-D. Niestety z Nowym Rokiem przyszła @. Jestem pełna nadzieji, ze w tym roku się Uda nam wszystkim:) I nadal będę robić świece, spać z poduszką pod pupą i przytulać się, przytulać i przytulać:)
 
Do góry