reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak ułatwić zajście w ciażę?-pozycje i specyfiki

Hej,

Dziewczyny, muszę przyznać, że zaintrygował mnie ten wątek :-)

Nasze pierwsze starania w tym miesiącu zostały podparte waszymi naukowymi radami na temat tyłeczka w górę. Ile było śmiechu i zabawy przy tym - to mało powiedziane. Ale mam nadzieję, że pomoże :-)

Ale popieram forumowiczki - przewrotka z pieska (zgodnie z waszymi zaleceniami) na tyłeczek w górę - to już chyba gimnastyka artystyczna. Wczoraj byłam tak śpiąca, że zasnęłam w pozycji tyłeczek w górze na poduszce, nogi na ścianie - mąż miał niezły ubaw... ;D ;D
 
reklama
   Dobry sposob na zajscie w ciążę to pozycja od tylu....u nas sie sprawdzila.....i polecam duzo sexiku w dni plodne.....
a co do nozek w gore ...tez super...

pozdrawiam kobietki
 
Ja jednak gorąco polecam świece- to dziala.Jakies 5 minut po stosunku........albo podusia pod tyłeczek!!!!
 
Nie robiłam świecy ;D ;D Nawet nie leżałam długo, bo (przepraszam za szczegóły, mam nadzieję, że nikogo nie urażę ::) ) zaczęło ze mnie wypływać i poszłam się umyć :) A pozycja - od tyłu ;)
 
czesc dziewczyny wiecie co to naprawde nie ma znaczena czy z was cos wyplywa jesli plemniczek ma sie dostac tam gdzie potrzeba to sie dostanie naprawde!!! wiem z wlasnego doswiadczenia tez balam sie ze nie moge miec dzidziusia bo ze mnie wszystko wyplywa ale to nie od tego zalezy wyplywalo i wyplywalo ..............a teraz jestem w 26 t.c. !!!!
 
reklama
Do góry