reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak to było przed, czyli wspomnienia :)

reklama
Zdjęcia z marca tego roku, nawet mi się nie śniło, że niedługo sama zostanę mamusią :). Na zdjęciach synek mojej siostry :) i tatuś mojego maleństwa :)





a to było jakoś w 6 tygodniu ciąży :)


a tak wyglądam teraz :), zdjęcie z ogniska :)
 
Fajne zdjątka. Może i ja się kiedyś naucze wklejać, to też coś prześlę. Biorę dwa dni urlopu na czawartek i piątek, to może posiedzę w domu i pokombinuje, bo w pracy jak widzicie i tak prawie nic nie robię tylko sobie z Wami piszę. Czasem się zastanawiam po co ja tu przychodzę. :)
 
a tam wstyd, ja tez nie mam ;)

Anik, toś Ty wysoka dziewczyna jest ;) ale tak jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam. pewnie w realu tez inaczej na Ciebie bym spojrzała.
:laugh:
 
Ja mieszkam pod Warszawą. Dokładnie w Zielonce. Pracuję w Wawie blisko lotniska, taka godzinka codziennie w korkach w każdą stronę. :)
 
reklama
Azik, ja mam 170 wzrostu (przed ciążą ważyłam 48-49kg, teraz już nie jestem szczupakiem, na ostatnim zdjęciu widać, że wszystko idzie w cycki, bioderka i brzuszek) :)

Agao, ja jestem z Jelonek.

 
Do góry