reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

netefe a mialas juz usg polowkowe? bo robi sie je pomiedzy 18-23 tc. I na tym usg juz plec dziecka jest przewaznie dobrze widoczna:-)

ja od poczatku ciazy bylam pewna ze to chlopiec i moje przeczucia sie sprawdzily:happy:
 
reklama
czesc kobitki:-)
ale mialam wczoraj dzionek leniwca....lezalam jak leń prawie cały czas i spalam nawet godzinke....śniegu troche było i jakos tak mnie jak tego niedzwiadka na zime wzieło:-)
mały mi sie coraz mniej wierci,ale nie martwie sie tym bo lekarz mowil,ze na koniec tak jest....czasem jak chce zeby sie odezwal to ładnie poprosze i poglaskam po brzuszku i przewaznie daje znac:-)
dzis nocka nieprzespana bo bolał mnie ząb:wściekła/y:...znowu w dzien mnie zmuli...:cool2:
 
czesc kobitki:-)
ale mialam wczoraj dzionek leniwca....lezalam jak leń prawie cały czas i spalam nawet godzinke....śniegu troche było i jakos tak mnie jak tego niedzwiadka na zime wzieło:-)
mały mi sie coraz mniej wierci,ale nie martwie sie tym bo lekarz mowil,ze na koniec tak jest....czasem jak chce zeby sie odezwal to ładnie poprosze i poglaskam po brzuszku i przewaznie daje znac:-)
dzis nocka nieprzespana bo bolał mnie ząb:wściekła/y:...znowu w dzien mnie zmuli...:cool2:
Monia dobrze ze juz sie tak nie martwisz!! Leniu**** dowoli... musisz nabrac sil :)) Ja wczoraj mialam udany dzien nawet... choc jestem sama bo ukochany wyjechal do babci... zobzczymy sie w czwartek na usg... a dzis tez jestem jakas zmulona... malo spalam i pewnie dlatego... buziaki dla wszystkich
 
dobrze ze ja mam usg co wizyte robione....jestem straszna panikara i chyba bym nerwowo wykonczyla wszystkich w domu;-);-)
Ja tez mam co wizyte robione kochana:-):-) tle ze teraz jade na 3d sobie do innego lekarza i dlatego sie tak boje... zreszta ja sie nie martwie tylko kilka dni po usg potem odnowa az do nastepnej wizyty... tez panikara jestem:wściekła/y:
 
ale sie czuje fatalnie.....mam mdlosci od rana....i jakos mi niedobrze,leze i ogladam tv....za oknem snieg a mi sie nawet nosa niechce z domu wychylic...bo kilka krokow zrobie i juz mnie boli w kroku:-(
 
netefe a mialas juz usg polowkowe? bo robi sie je pomiedzy 18-23 tc. I na tym usg juz plec dziecka jest przewaznie dobrze widoczna:-)

ja od poczatku ciazy bylam pewna ze to chlopiec i moje przeczucia sie sprawdzily:happy:

Czyli już niedługo czeka mnie usg? :-) Zapewne pójdę w 23 tyg, bo w dopiero wtedy kończy się przerwa świąteczna :happy:. A niestety muszę najpierw iśc do lekarza, dostac skierowanie i się zapisac. Uff
 
reklama
czesc kobitki:-)
ale mialam wczoraj dzionek leniwca....lezalam jak leń prawie cały czas i spalam nawet godzinke....śniegu troche było i jakos tak mnie jak tego niedzwiadka na zime wzieło:-)
mały mi sie coraz mniej wierci,ale nie martwie sie tym bo lekarz mowil,ze na koniec tak jest....czasem jak chce zeby sie odezwal to ładnie poprosze i poglaskam po brzuszku i przewaznie daje znac:-)
dzis nocka nieprzespana bo bolał mnie ząb:wściekła/y:...znowu w dzien mnie zmuli...:cool2:
też tak robię czasem - stukam w brzuch i czekam czy się odezwie ;) i praktycznie za każdym razem odpukuje mi kopniakiem ;) może powinnam mieć wyrzuty sumienia że budzę dziecko jak sobie smacznie śpi w brzuchu? :tak:
 
Do góry