reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

kamila tak to jest z tymi facetami z nimi zle bez nich jeszcze gorzej;-)
niby z gorki ale dni wloka sie teraz niemilosiernie... najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze cala ciaza czekalam na koncowke, nie moglam sie doczekac az wreszcie urodze a teraz jestem tak przerazona ze juz niedlugo sie malenstwo pojawi ze chyba moglabym tak jeszcze z pol roku w ciazy pochodzic;-)
ja uzywalam na rozstepy kremu pharmaceris ale od dwoch miesiacy uzywam fissanu bo jest bardziej tlusty. Jak narazie nie mam zadnego rozstepu. Sa dziewczyny ktore smarowaly sie dwa razy dziennie kremem a i tak pojawily im sie rozstepy, z kolei mam kumpele ktora zadnego kremu nie uzywala i ani jednego rozstepu nie ma:confused2: tak wiec to chyba nie ma reguly... No ale moze rzeczywiscie sprobuj innego kremu, ja osobiscie polecam fissan. W aptece sa tez kremy na istniejace juz rozstepy, jak zaczniesz smarowac nimi rozstepy jak sa jeszcze swieze to powinny byc pozniej mniej widoczne.

monia a w jakim wieku masz starsze dzieciaczki?
 
reklama
dzieci maja....9 i 4 lata....
kurcze faktycznie.....na koniec ciazy jakos sie wszystko wlecze,co skurcz to czlowiek sie zastanawia czy to juz...a tu nic z tego....juz bym chciala byc po wszystkim...:cool2:ale jak sie tak chce to napewno jeszcze mały nie wyjdzie....dobrze tym naszym pociechom w srodeczkach:-)
kamilka co do rozstepow to ja chyba moge sie smialo wypowiedziec....juz troche ich mam,ale nikt by nie powiedzial ,ze tak malo mam po 2 dzieci....ale sa ...
ja uzywalam zawsze tylko jednego-oliwki dla dzieci,nie kazdemu pomaga ale akurat mi tak....nie powiem ,ze niemam wcale rozstepow,ale mam ich naprawde nie wiele a pozatym sa takie jasne ze jak sie czlowiek nie przyjrzy to nie widzi za bardzo...:-)
 
Dziekuje Wam dziewczyny za rady, na pewno skorzystam, na brzuszku narazie nic nie widze... ale pod piersiami to juz troche mam:-:)-( a strasznie mi urosly ostatnio... Wyobrazam sobie ze sie denerwujecie:-) ale juz niedlugo bedziecie mialy swoje pociechy w domkach:-) Ja narazie sie do czwartkowego usg nie moge doczekac.... dowiem sie kto mieszka w brzuszku:-):-) bo jestem strasznie ciekawa... nie chce sie zwracac tak bezosobowo do maluszka...:crazy: przeciez to malutki czlowieczek:-):-):-):-)
 
Ja na swojego dzidziusia mówię "kruszynka" :-) A jeśli chodzi o rozstępy to mam duże na piersiach...smaruję je oliwką (średnio działa), wcześniej używałam vishy. Co prawda jest dobry (bardzo dobry) ale i też...drogi. Kosztuje około 100zł na co mnie nie stać. :-(
 
Ja na swojego dzidziusia mówię "kruszynka" :-) A jeśli chodzi o rozstępy to mam duże na piersiach...smaruję je oliwką (średnio działa), wcześniej używałam vishy. Co prawda jest dobry (bardzo dobry) ale i też...drogi. Kosztuje około 100zł na co mnie nie stać. :-(
O no to na takie szaleństwo też mnie nie stac i tak na lekarza dużo wydaje... wiec z kremem nie bede szalec... Ja narazie mojego tez tak nazywam... "kruszynka, bąbelek, wiercipiętek, maluszek" itp ;))
 
ja wolę nie ufać swojej intuicji, bo nie raz mnie zawiodła. Poza tym podpowiada mi, że to będzie chłopiec, a później, że dziewczynka :laugh2: Więc nie wiem. Co będzie to będzie :-)
 
reklama
Do góry