reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak sobie radzicie z samotnością w ciązy??

Ale pustki tu ;(( szkoda bo potrzebuje z kims pogadac... mialam ciezka noc:-:)-:)-( faceci sa okropni!!!!Nic sie dla nich nie liczy chyba... mowia jedna robie drugie.... mam nadzieje ze wy macie lepszy weekend niz ja:-(
 
reklama
monia ooooj ja tu widze objawy zblizajacego sie porodu:-) a ja kurcze co noc mam regularne skurcze po kilka godz tak co 5 min srednio:eek: dobrze ze jutro mam wizyte u gina to mu sie zapytam czy to normalne bo troche mnie to niepokoi...

kamilka co sie stalo kochana?:-(
 
monia ooooj ja tu widze objawy zblizajacego sie porodu:-) a ja kurcze co noc mam regularne skurcze po kilka godz tak co 5 min srednio:eek: dobrze ze jutro mam wizyte u gina to mu sie zapytam czy to normalne bo troche mnie to niepokoi...

kamilka co sie stalo kochana?:-(
A szkoda pisac:-:)-( zawiodlam sie i tyle:-(.... a byl jedyna osoba ktorej ufalam... teraz nie wiem co myslec
 
kamilka drobne a nawet czasem wieksze sprzeczki to w tym okresie jak umnie norma....
nie stresuj sie....zaraz bedzie dobrze a co sie nanerwujesz to sie nanerwujesz....pamietaj ,ze facet to troche jak z innej epoki....i z innej planety kochana...buziaczki...
 
agugucha......niby sie zbliza ale jakos nic ....teraz spokojnie....dni sa milczace ale za to wieczorkami mam kilka skurczy....plecy to mnie rwa niesamowicie,ale tez wieczorami....podobnie jak u ciebie ale ja to nie tak czeste skurcze mam.....:cool2:
brzuszek mam ponoc strasznie nisko<tak mi mowia w domu>
jak narazie caly czas mysle o wyjezdzie na swieta.....21ego ide do lekarza na badanko znowu i zeby sie upewnic ze moge jechac:-):-)
 
kamilka drobne a nawet czasem wieksze sprzeczki to w tym okresie jak umnie norma....
nie stresuj sie....zaraz bedzie dobrze a co sie nanerwujesz to sie nanerwujesz....pamietaj ,ze facet to troche jak z innej epoki....i z innej planety kochana...buziaczki...
No dokladnie kochana... z innej planety... niby kochaja nad zycie i mowia ze by umarli gdybysmy odeszly a w niektorych momentach zupelnie o nas zapominaja jakbysmy nie istnialy... caly dzien mam dola.... ale choc "przepraszam" sie doczekalam... Kurde dziewczyny w to juz z gorki macie:-) ja w czwartek na usg i mam nadzieje ze wreszcie dowiem sie co bedzie no i oczywiscie ze zdrowe jest bo to dla mnie najwazniejsze zeby tak bylo!!
 
reklama
Wogóle to mam do Was pytanie... uzywam codziennie kremu przeciw rozstepom a dzis zauwazylam ze na piersiach mi sie zrobily mimo to:-( okropne to... nie wiem co robic zeby nie bylo ich wiecej i nie zaczely na brzuchu tez wyskakiwac... czego uzywacie?? Ja jak dotad kupowalam kremu z gerbera ale chyba nie jest dobry skoro sie pojawily...
 
Do góry