reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak się zmienia nasza waga

No u mnie masakra,przed ciaza wazylam i startowalam z 64 a teraz jest 71,5 - jakaś masakra jem normalnie a zaczynam czuc sie jak słoń,zadyszki mnie normalnie już łapią...SZOK!
 
reklama
a ja nadal nic. Od dwóch tygodni kontroluję swoją wagę, ale ani drgnie. I tak się już zaczęłam zastanawiać, czy to normalne...
jak myślicie? dodam, że mam mdłości, ale bez wymiotów i prawie co chwilę cos jem, bo wtedy jest mi przez chwilę lepiej
 
Ja wogóle nie tyję, chudnę wręcz... Dziwne. Ważę się od 5 tygodnia, a jestem w 12-13. Zaczęłam od wagi 55 i stopniowo schodziłam i zatrzymałam się na 52. U mnie napewno przyczynił się do tego silny stres na początku, mdłości wymioty i biegunka :)
 
Heh.. Też chciałabym stać w miejscu... Niestety od początku +8, ale to pewnie dlatego, że rzuciłam palenie... Itak mi się chyba skumulowało - tycie z rzucenia palenia z tyciem związanym z ciążą... :)
 
Ja dziś - jak przy każdej wizycie - zostałam zważona i wychodzi na to, że od 5/6 tc przytyłam z 58,8 do 59,5 kg (początek 15 tc). Za to obwód brzucha na wysokości pępka zmienił się z (niechlubnego) 84 cm do 92 cm. :) I pierwszy raz w życiu się cieszę z tego, że mi brzuch rośnie. :p :D Ależ ja się cieszę! :D :D :D
 
reklama
u mnie niby +1 a mowie niby bo raz z torebka wlazlam na wage , i wiadomo jak bylo cieplo to prawie nic na sobie a teraz to swetry nie swetry i obuwie cięższe - trzeba sie jakos pocieszac
 
Do góry