reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

reklama
14tydzień i plus 1kg (dopiero??) hmm wydaje mi się że mało ale gin twierdzi że prawidłowo, myslę że nie powinnyśmy narzekać bo jeszcze duuuuuzzzzoooo przybierzemy na wadze :D
 
Hej ja też dopiero 1kg przytyłam i wydaje mi się że mało,no ale widocznie nie skoro wszystko jest prawidłowo i nie ma powodów do zmartwień :)...moja waga aktualna 66 kg.
 
No a u mnie jakas masakra ,jem tyle samo co wczesniej i tyje po 5-6 kg miesiecznie...przed ciaza startowalam z 64kg a teraz w 16/17 tydzien waze juz 76kg to jakas masakra to w 9 miesiacu pewnie do 100 kg dojde...normalnie plakac mi sie chce strasznie...pomozcie dziewczyny...
 
No a u mnie jakas masakra ,jem tyle samo co wczesniej i tyje po 5-6 kg miesiecznie...przed ciaza startowalam z 64kg a teraz w 16/17 tydzien waze juz 76kg to jakas masakra to w 9 miesiacu pewnie do 100 kg dojde...normalnie plakac mi sie chce strasznie...pomozcie dziewczyny...

Wiesz co ja sama nie wiem co ma na to wplyw...ja przy pierwszej ciazy strasznie galapowalam z waga i to juz od samego poczatku ciazy ( bo nawet nie widzeialam ze jestem a mialam wieksza mase ciala bo jeszcze denerwowalam sie ze wyjezdzajac na szkolenie z banku w tym czasie musialam sobie nowe wieksze spodnie kupowac)wg. mnie tez nie objadalam sie i jadlam tak jak przed ciaza a jednak na koniec ciazy mialam 30 kg do przodu:szok: i 5kg mi pozosatlo niestety.
Jak narazie u mnie z waga jest ok i ciesze sie bardzo ( bo mam 1,10 kg na plusie) ale zobaczymy jak bedzie dalej....
 
No a u mnie jakas masakra ,jem tyle samo co wczesniej i tyje po 5-6 kg miesiecznie...przed ciaza startowalam z 64kg a teraz w 16/17 tydzien waze juz 76kg to jakas masakra to w 9 miesiacu pewnie do 100 kg dojde...normalnie plakac mi sie chce strasznie...pomozcie dziewczyny...

ojej kochana. Konsultowałaś to z lekarzem? Może być to odkładanie się wody w organizmie. Jak tam twoje ciśnienie?

Ja się dziś zważę. Już się boję...
 
reklama
Witam Dziewczynki. niusiaagusia moze naprawde woda w organizmie Ci sie zatrzymala. Ja juz jestem na koncowce a w tym miesiacu przytylam 5kg szok...przed ciążą ważyłam 60 kg a teraz....75 dajcie spokoj a co najlepsze to nie wiem gdzie mi to poszlo chyba w dups*o...
 
Do góry