reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak się zmienia nasza waga

reklama
u mnie juz bylo 60 kg a znowu 61!! i ani drgnie:(

kupilam wczoraj w rossmanie chłodzącą eveline bo ta rozgrzeweająca mnie za bardzo rozgrzewa:-D

ja mam w d... kilogramy, ja musze cwiczyc bo mam tylek plaski!! wygladam do dupy z płaską dupą hahahah
 
Hej laseczki!!! Aaaaa przyszłam się pochwalić!! stanęłam rano na wagę, a tam... równiutkie 63 kg (dodam, ze mam 177 wzostu) czyli waga sprzed ciązy :-))) jeszcze z 3 gratisowo zrzucę i będzie rewelacjaa :)))
 
A u mnie jak w dwa miesiące poszło 21 kg to zostały uparte 4 kilo, które strasznie wolno lecą wrrr. Teraz w dodatku nie karmię, więc będzie ciężko sobie odmówić słodyczy. Dobrze, że lato i są warzywa i owoce to tym się trzeba będzie zapychać ;)
 
moragine ja miałam podobnie, dobiłam do 56, cała w zachwycie że waga fajnie leci w dół bez większego wysiłku (0,5 kg na tyudzień) zaczęłam wpierdzielać słodycze i w zasadzie wszystko co stanęło na mojej drodze jak śmieciara wchłaniałam:szok: no i jak zobaczyłam że się zbliżam do 58 to koniec i kropka - słodycze won! (no może jakiś mały wafelek czy czekoladka ale do 12ej żeby potem spalić) no i mężula zakupił mi dobre buty do biegania i sobie wieczorkiem po 15 do 30min pykam i już są efekty:-) 55,5 i celulit mniejszy (eveline raz dziennie oczywiście tez)
 
ja mialam dzisiaj zaczac na rowerek prozniowy chodzic i co...??!! starszak chory nie poszedl do pkola, nisia chora musze z nia siedziec... :(
 
Zazdroszczę Wam rowerków i biegania. Ja się miałam na coś spokojnego zapisać, ale czuję, że nie dam rady jeszcze. Blizna boli czasem. Szczególnie jak dłużej spaceruję albo jak ręce podnoszę, czasem nawet jak leżę na brzuchu. Więc jeszcze czekam z ćwiczeniami :(
 
reklama
u mnie jest 60kg przed ciaza bylo 56 ale niech zostanie 60 dobrze sie z tym czuje ;-) tylko brzuszki tzreba by porobic :-D
 
Do góry