reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak się zmienia nasza waga

Moja waga: 50 kg,było 62 w ciąży.I waha się +-200 gram!!!Niestety od cioci mojej kochanej usłyszałam taki tekst:
"Tak ci współczuję.Musisz sobie kupić nowe ciuchy,bo do niczego nie wejdziesz.Biedna ty..."
Oczywiście to olałam,bo sama wiem jak wyglądam.A ona jest z tych,co widzą świat w 3D:-D i do tego 2x szerszy:-D

Co za babsztyl, może Ty jej tez coś powspółczujesz tak dla równowagi :-D;-)
 
reklama
powiem wam ze narzekanie na tym watku spala kalorie:)
ja nadal grilluje ze znajomymi opychajac sie rowniez slodyczami, a waga dzisiaj.... 60 kg czyli 1,5 mniej...i oponka duuuzo mniejsza:) nie no od myslenia o bieganiu to mi sie zrobilo czy co::-D
 
Morgaine to nie w porządku, ja tu jem jak ptaszek, marzę o lodach czekoladowych, o porządnej imprezie nie wspomnę ;) a Ty tak nic a waga w dół :) gdzie tu sprawiedliwość???? Jak tam młoda, lepiej?
 
u mnie tez dzisiaj rano kg mniej:-D no i wchodze we wszystkie spodnie przedciążowe, a oponka coraz mniejsza!! bez wysilku i cwiczen:-D
 
morgaine no to ładnie :tak:

ja to nie mogę się powstrzymać i pochłaniam wszystko co słodkie stanie mi na drodze:wściekła/y: ale waga leci w dół bo codziennie lub co drugi dzień biegam wieczorkiem (strasznie lubie się tak spocić i odstresować)
No i Szymuncio ze mnie coś tam ściąga

Spodnie też wszystkie już dobre i boczki coraz mniej wystają;-)
 
reklama
a u mnie wlasnie po kazdej ciazy dziwnie, waga wraca do poprzedniej, ani kg mniej, ale rozmiar leci w dół :confused: tak jakby mis ie te biodra zmniejszały...dziwne, wiem, nie wnikam tylko czekam co bedzie dalej:-D
 
Do góry