reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
witam

tak sobie was podczytałam i apropo wkładki jak to lądnie nazwac ja miała założoną kurcze uciekła mi nazwa tez chciałam dla wygody żeby nie zapomniec tabletki no i po 4 miesiącach okazało sie że jestem w ciąży i co sie z nią tało tego nikt nie wie.Także ja na drugi raz sie bardzo dobrze zastanowię nim sobie to włoże

pozdrawiam wszytskie dziewczyny
 
izoldzia no to faktycznie dziwne:baffled::tak:.Ja nie mam problemu bo podobno wogole sie nie poruszyla z miejsca ale zle sie czuje i tak na prawde chetnie bym sie jej pozbyla, tak czasem sobie mysle ale zamienil stryjek...;-)
 
Miałam Mirenę po drugim dziecku.Córcia była już duża rok z kawałkiem.Założenie nic mnie nie bolało,tylko kilka dni miałam bóle w podbrzuszu ale wiadomo to coś nowego no i ciało obce.Nie miałam żadnych dolegliwości.Została usunięta po 5 latach i kilka miesięcy bo podobno zsuwała się.Ale też żadnego dyskomfortu nie miałam.
 
Hej

tak was podczytalam bo tez sie zastanawiam nad mirena i raczej sobie zaloze.
Przeczytalam ze pare z Was zakladalo w angli, mozecie cos wiecej napisac na ten temat? trzeba sie zgloscic do GP i on wysyla do gina czy jak to jest?? :confused:
bede bardzo wdzieczna.
 
Hej

tak was podczytalam bo tez sie zastanawiam nad mirena i raczej sobie zaloze.
Przeczytalam ze pare z Was zakladalo w angli, mozecie cos wiecej napisac na ten temat? trzeba sie zgloscic do GP i on wysyla do gina czy jak to jest?? :confused:
bede bardzo wdzieczna.
Wisienka musisz udac sie do Family Planning a tam umowic sie na wstepna wizyte na temat Mirenki wlasnie, bo na pewno beda sie pytac, a bez rozmowy nie zaloza ci mirenki.I tak na prawde po tej wizycie umowic sie juz na wizyte w sprawie zalozenia wkladki.Tutaj to jest IUS (intrauterine system) i tyle.powodzenia:-):tak:
 
Ja też chciałam założyć sobie spirale ... ale znajoma mojej koleżanki miała założoną
i zaszła w ciąże ... dziecko urodziło się z bardzo poważnymi wadami ... lekarz nie zgodził sie na usunięcie ciąży :|

Później chciałam zastrzyk ale słyszałam ze jakaś babka urodziła w tum czasie trojaczki :o
 
reklama
Do góry