reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
A jakie znaczenie ma to, ze uzywa sie tych zastrzykow do wyciszenia pedofili:confused::baffled: Hormonami leczy sie bardzo wiele dolegliwosci, maja po prostu duze spectrum dzialania...

mój gin powiedział, że ta metoda dobrze sprawdza się u narkomanek... ja mam sobie odpuścić!
na razie biorę Azalię i jestem zadowolona :tak: tylko ile jeszce będę karmić mała nie wie nikt ;-)
 
reklama
Ja też brałam azalię - ale niestety pomimo karmienia zaczęłam przybierac na wadze - 3 miesiące 10 kg :/ A jeszcze ciążowych nie zdążyłam się pozbyc :( Na pewno to po tabletkach, bo jak przestałam brac - już 3 kg mniej. Dodatkowo spadek libida - który zwalałam na karb po porodowy - odkąd odstawiłam - nie możemy się sobą nacieszyc. To taka drobna zmiana tematu :p
Po depo-proverze moja koleżanka nie mogła zajśc w ciążę, a jak zaszła to roniła :( Wcześniej nie miała problemu z donoszeniem ciąży w trzy lata po zastrzyku donosiła i ma jeszcze dwójkę.
A ja wracam do swojego sprawdzonego NPRu - przed ciążą sprawdzony i w sumie nie wiem czemu zaczęłam szukac czegoś innego :)
 
Hej dziewczyny a ja wzielam ten zastrzyk tzdzien temu!!! Lekarz mi go polecil:wściekła/y: nawet nie wpadlam na pomysl zeby poczytac jakies opinie na jego temat bo pan doktor powiedzial ze jest super:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A tu prosze!!! tyle skutkow ubocznych:szok::szok::szok: Ale jestem wsciekla :wściekła/y: mogl mi chociaz o tym powiedziec!!1:growl:

Właśnie,o zgrozo, mi też polecił ten zastrzyk lekarz,a miałam wtedy zaledwie 22 lata,tak więc okres rozrodczy w pełni.Wkurzam się,jak sobie pomyślę,ile musiałam przejść,zanim wszystko wróciło do normy.A najgorsze jest to,że są lekarze,którzy to polecają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
A ja wracam do swojego sprawdzonego NPRu - przed ciążą sprawdzony i w sumie nie wiem czemu zaczęłam szukac czegoś innego :)
Jeśli szukasz wsparcia w interpretacji cykli to je znajdziesz na stronce 28dni - tylko, że serwis jest płatny - ale gwarantuję, że się opłaca;-) - możesz sprawdzić jak to wygląda na moich cyklach - kliknij w ikonkę 28dni w mojej sygnaturze.
 
Ostatnia edycja:
Widzę dziewczyny, że nie macie najlepszego zdania na temat depoprovery. Jakoś wcale się nie dziwię. Mi poleciła go moja gin, jak potrzebowałam anty po porodzie. Nie wspomniała o skutkach ubocznych, które się ujawniły potem.:wściekła/y: Jak już pisałam spadek libido, wzrost masy ciała - czułam się jak klucha, a potem jeszcze plamienia przez półtora miesiąca. Potem przy kolejnej wizycie już grzecznie spytałam, czy aby tabletki cerazette nie są bezpieczniejsze dla organizmu - a ona na to: na pewno, wiesz, jak jest, zjeść cały wagon cebuli raz na miesiąc a brać jedną tabletkę wit. c dziennie. No normalnie byłam wściekła. Dla niej podstawowym argumentem była cena zastrzyku, ale chyba nie to jest najważniejesze...:crazy:
 
reklama
Do góry