reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
aha, ponoć to rzeczywiście mają laski, które maja już dzieci, ale czy nie mogą bezdzietne, to nie mam pojęcia, zapytam mojego gina, jak chcesz..
 
reklama
u nas to wiem ze tylko dla dzieciatych, a tak sie zastanawialam czy w stanach tez tak jak u nas czy moze dostepne dla wszystkich chetnych :)
 
Przecudne jest to ,że się z nami tym podzieliłaś, myślę że gdzieś jest jakaś kobieta i to nie jedna borykająca się z tym problemem ale nie ma czasu , bądź odwagi by się tym również podzielić.
 
Początkowo i ja czułam się zażenowana. Niedokońca wiedziałam co o tym myśleć. Ale gdzie jak nie tu mam się tym podzielić? Wasze porady są na wagę złota, a że akurat z tym nie miałyście do czynienia to powinnyście się tylko cieszyć;-)
 
Oki, ja juz po założeniu mireny( miałam napisać co i jak), poszlo gładko - w 5 minut. Pytałam dr, czy to sprzyja zakażeniom, a on mówi, że wręcz przeciwnie, chroni przed nimi, bo najlepszą pożywką dla bakterii jest krew, a przy tej wkładce są tylko plamienia zamiast miesiączek, więc jest małe ryzyko zakażeń, poza tym nie ma tam metalu ani nic innego. Aha, i zakłada się wieloródkom, bo u pierwiastek szkoda szyjki, bo jest zamknięta i szkoda jej rozszerzać i tam cos pchać, a u wieloródek jest łatwiej (?), ponoć. Ja się dobzre czuję, nic nie boli. No to mam spokój na parę lat :)
 
a to po jakim czasie zaczyna dzialac? moja ginka powiedziala ze zazwyczaj sie zakalda zaraz po okresie ale w moim przypadku to moge przyjsc kiedy chce...hehe wiec moja szyjka to niezle potraktowana po dwojce dzieci ;)
 
Od razu. Tylko przez jeden dwa dni są plamienia po założeniu, więc lepiej wtedy sie powstrzymać..hmm
 
od razu? a ja myslalam ze ze wzgledu ze hormony sie uwalniaja to iles to musi trwac jak przy tabletkach... no to super :)
 
Witam, ja po Wieeeeeeelkim zachwycie:angry::baffled: również negatywnie oceniam zastrzyk.
Po 4 zastrzyku(28.06.2008) okresu nie miałam do 17 maja tego roku:crazy: a i tak jakieś 'brudy' przez 5 dni kapały a o dodatkowych 12 kilosach nie wspomnę.Jak na razie zostajemy przy gumkach:tak: a i tak nie mamy kiedy szaleć bo M tylko na weekendy z pracy przyjeżdża:-p.
 
reklama
Do góry