reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
Jeżeli wkładkę zakłada się w połogu to praktycznie się nie odczuwa. Podobno normalnie boli. A koszt jest różny - zależy ile ginekolog bierze. Ja płaciłam 500 zł. z czego 100 zł. sama spirala.
Ja też mam założoną i już rok jest ok! Trzeba raz na jakiś czas zrobić usg, żeby skontrolować. No i faktycznie miesiączki są baaaardzo obfite.
 
reklama
a co jeszcze zamiast spirali można skutecznego wykluczając tabletki i plastry cos o czym nie trzeba pamiętać codziennie no i zastrzyki tez odpadają bo juz chyba wole sie zaszyc hihi bo ja mam ubogie miesiaczki i jest mi z tym dobrze? moze jakies inne wkladki do pochwowe lub slyszalyscie jeszcze o czyms innym?
 
Witajcie Ja mam od 2miesięcy założoną spirale hormonalną, niestety chyba będe musziała ją usunąć ponieważ mój mąż ją czuje podczas stosunku wręcz sprawia mu to ból,bylam miesiąc temu u ginekologa i podcioł sznureczek ale niestety nic się nie zmieniło. Do tej pory odczuwam czasem bóle brzucha ale to podobno ma się unormować .Ja mieszkam w wiedniu i założenie +spirala kosztowało aż 400 euro więc w moim przypadku tak droga inwestycja pójdzie w błoto:wściekła/y: a co dalej niewiem ponieważ mój kochany nie znosi prezerwatyw a ja nie moge zażywać pigułek ze względu na przebyte zapalenie żyły (tromboza) Mam dwie córeczki i narazie chcieliśmy się wstrzymać z 5 lat z kolejnymi dziećmi.Pozdrawiam:-)
 
Jak mezowi stosunek z Toba moze sprawiac bol, skoro wkladka jest w macicy a nie w pochwie???!!! Nie rozumiem, jest to fizycznie nie mozliwe! A jak bylas w ciazy i sie kochaliscie to tez narzekal, ze go pracie boli, bo masz w sobie dziecko, czy wtedy mu jednak nie przeszkadzalo?!
Ty nie usuwaj jej tylko zaprowadz raczej meza do psychiatry :)
 
Przeczytaj sobie jeszcze raz dokładnie moją wiadomość! to morze się przekonasz ,że to co ty napisałaś to nie było czymś czego bym wcześniej nie wiedziała bo pisałam o nitkach ,że ginekolog mi je już przycinał ale nadał mojemu kochanemu to przeszkadza ,wiem o tym ,że to tylko niteczki mogą być wyczuwalne a nie spirala:angry:
 
reklama
Do góry