reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się zabezpieczacie? Najlepsze środki antykoncepcyjne.

Zaszłam w ciążę...

  • stosując pigułki antykoncepcyjne

    Głosów: 6 4,5%
  • stosując prezerwatywy

    Głosów: 17 12,9%
  • przy stosunku przerywanym

    Głosów: 13 9,8%
  • przy innej antykoncepcji

    Głosów: 6 4,5%
  • nie zabezpieczałam się/planowałam ciążę

    Głosów: 92 69,7%

  • Wszystkich głosujących
    132
reklama
Ja tez nie mam problemow zadnych ani wagi ani tak na prawde wiekszych plamien czy mniejszych:tak:.Jak kto woli jak pisalam wczesniej niektorzy wola tabletki, kalendarzyk itp ja wybralam mirene i jestem zadowolona;-)
 
Agutek nie jest powiedziane ze to nie od mireny, ja mam nadzieje ze u mnie nic nie wystapi z tych innych objawow bo ja niestety mam takie szczescie ze to co moze wystapic ,nie wazne przy czym i podobno zadko, ja zawsze mam:sorry2:.Takze pozyjemy, zobaczymy
 
Ja zaczełam brać Logest i także jestem przy pierwszym opakowaniu.Ten "niby okres" również u mnie występuje.Może to jest jakiś skutek uboczny spowodowany rozpoczęciem brania pigółek anty...?
 
Wiatm ! ja mam Mirenke od dwóch latek, czesto mam plamienia, ale ogolnie jestem bardzo zadowolona.Pozdrawiam
 
Agutek tak to wlasnie jest;-).Ja juz sie zaczelam zastanawiac nad tym zeby maz zaczal sie zabezpieczac bo podobno jakies tabletki dla mezczyzn juz wymyslili;-);-)
pozdrawiam
 
No a ja mam jeszcze troszke czasu ale to juz druga dzidzia wieej nie chce.
Tez mslałam o tej Mirenie ale wiele sprzeznych opini......
co do tabletek to cięzko mi sobie wyobrazic ze bede uzaleznionaod brania tabletek przez najblizsze 15lat......
i mam dylemat........
 
czy ktos bral moze novynette?ponoc tania,dobrze przyswajalna i nie powoduje tycia.
Napiszcie pare slow jesli wiecie cos na ich temat
 
czesc wam ja juz jestem w połowie drugiego opakowania i nie mam żadnego już krwawienia ani bólów a już sie bałam że będę musiała odstawić tabletki :-D
 
reklama
Ja brałam przez miesiac cezzarete, mój okres trwał 2 tygodnie, myslałam ze sie wykrawaie pozniej mialam tydzien spokoju i znow dostalam okres, pozatym przytyłam kilogram, wogole czulam sie osłabiona i psychicznie zmeczona ciaglym krawaieniem. Z swojego doświadczenia nie polecam. Poprostu w Polsce nie ma antykoncepci ktora bylaby najdogodniesza dla kobiet. Lekarz przekonuje mnie do spirali, on uwaza ze to najlepsza metoda, ale sama nie wiem? Moze jak przestane karmic (do roku czyli jescze dwa miesiace) zaczne brac te dwuskladnikowe. Ale sie rozpisałam ale Dziewczyny naprawda wkurza mnie to wszytsko. Pozdrawaim
 
Do góry