reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

Mój mały dopiero zaczął foczkowac, a wy już o nocnikach... Jejku.. Ale ten czas leci..
Ja mojego na nocnik posadzę chyba dopiero w przyszłe lato... Jak już będzie umiał chodzić.
 
reklama
Mój mały dopiero zaczął foczkowac, a wy już o nocnikach... Jejku.. Ale ten czas leci..
Ja mojego na nocnik posadzę chyba dopiero w przyszłe lato... Jak już będzie umiał chodzić.

Ja też nie zamierzam sadzać Sebka na nocnik w tym roku. Z córką tak próbowałam i nie dało to zadnego efektu, nie pozbyłysmy się pieluch przez to szybciej, a znajomi przez takie nocnikowanie od 6 miesiąca życia, mają 2,5 rocznego chłopca w parpersach. U kuzynki to samo, za 3 tygodnie skończy chłopak 3 lata a sika w gacie, też nicnikowany po 6 miesiącu zycia. Moja córka odstawiła pieluchy w wieku 2 lat i 1 miesiąca. Do teraz nie mamy problemóa ani z zapominaniem się ani z nocnym moczeniem. Uważam że to był jej moment i cieszę się ze moje wczesniejsze próby jej odpieluchawania nie dała tak negatywnych rezultatów jak u tamtych znajomych nam dzieci.

A mój Sebcio kończy dzisiaj pół roku ;-) Moja pysia mała :-D
 
Ja też nie zamierzam sadzać Sebka na nocnik w tym roku. Z córką tak próbowałam i nie dało to zadnego efektu, nie pozbyłysmy się pieluch przez to szybciej, a znajomi przez takie nocnikowanie od 6 miesiąca życia, mają 2,5 rocznego chłopca w parpersach. U kuzynki to samo, za 3 tygodnie skończy chłopak 3 lata a sika w gacie, też nicnikowany po 6 miesiącu zycia. Moja córka odstawiła pieluchy w wieku 2 lat i 1 miesiąca. Do teraz nie mamy problemóa ani z zapominaniem się ani z nocnym moczeniem. Uważam że to był jej moment i cieszę się ze moje wczesniejsze próby jej odpieluchawania nie dała tak negatywnych rezultatów jak u tamtych znajomych nam dzieci.

A mój Sebcio kończy dzisiaj pół roku ;-) Moja pysia mała :-D

Gratki dla syncia :)

Co do nocnikowania to uważam że wszystko zależy od dziecka i chęci rodziców. Nie ma co ukrywać, ale pieluchy są wygodne, nieraz z mężem narzekaliśmy, że TRZEBA iść dziecko wysadzić bo się obudził. Z drugiej strony nienawidziłam przewijać zasranego rozbrykanego 1,5-roczniaka ( ma-sa-kra :-D), więc zaciskałam zęby i czekałam na kupsztala w nocniku :)
 
dzięki ;-)

No pewnie ze żalezy od dziecka jak szybko załapie o co chodzi. Moją córka we wcześniejszych próbach zupełnie nie kumała co ja od niej chce, potem jarzyła o co chodzi ale nie wołała i to było takie łapanie siku do nocnika przeze mnie. W wtedy w sierpniu zakumała w 3 dni, po 3 tygodniach nie było już pieluchy na noc nawet. To był jej czas.
 
reklama
Do góry