reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jak się rozwijają nasze Skarby :)

reklama
A... No to sporo wyjaśnia :) Franek miał 3440, a spadł do 3150 (czy jakoś tak). Ale ja mówiłam od początku, że rodzę tylko do 3,5 kilo ;)
 
krolcia- duży chłopak i dużo kilogramów do noszenia, lekarz coś mówi- w końcu gabaryty prawie 1,5 rocznego chłopca ? Są lub były u ciebie w rodzinie osoby bardzo wysokie?

HAHAHAHAH no i wyszło ci czemu nie mogłaś dopiąć bodziaka- chyba ci się niezłe mięśnie wyrobiły jak skoku wagowego nie odczułaś :)

Jak dla mnie Miki też spory bo waży 9200-9300 i ma 7 miesięcy a Olek na bilansie roczniaka ważył 10 kg - taki szczypiorek z niego był ;/
 
Wowo Krolcia kawał chłopa!!! To co się dziwić, że moj Maluszek w ciuszki po nim włazi ;-) On taki szczypiorek przy nim..Mniejszy nawet od Franka..800 gram przybral tylko ale stawiwm, ze winne jest raczkowanie ;-)
Ale główka mu nie urosła a klata niby o cm mniejsza..Zauważyłam w domu dopiero ...Pediatra nic nie mówiła, nie wiem nawet czy do książeczki zaglądała...Mam do niej pełne zaufanie, zawsze zagladała, pilnowała wagi, Lolka mi prowadziła ale wolałbym usłyszeć, ze jest oki...Jej moze po prostu w innym miejscu mu ja zmierzyła..może na wdechu...Wiem, że jest oki ale taki malenki niepokój mam ;-)
 
reklama
No właśnie też się dziwię, że takiego skoku nie wyczułam:no:. Ja mam wrażenie, że on taki leciutki:-D.
Włosy! He he he może faktycznie:-)! Lekarz w pierwszym momencie mówił "Oj dużo", ale jak mały został zmierzony to stwierdził, że ok, że proporcjonalny.

Razem z M można nas chyba zakwalifikować do grupy wyżsi niż przeciętna, 186 cm i 173 cm.
 
Do góry