reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

wypróbuj! zadziała napewno i głupich pytań unikniesz.
Ludzie są dziwni, jakoś nie mogą się domyślić, że to najgorsze pytanie pod słońcem dla oczekującej mamy...
 
reklama
Moje samopoczucie sie poprawiło :) bylam na KTG. Zapis prawdlowy bez skurczy, ale.... Przyszla pani dr i mnie zbadala ( te badania w ciąży są naprawde nieprzyjemne), no i slowa Pani dr "rozwarcie na 2 palce, czyli 3 cm, bardzo dobre warunki do rodzenia, 1/3 porodu za panią". Odrazu pojawił sie mega uśmiech na mojej twarzy!!!! teraz mam czekac na skurcze albo odejscie wod i do szpitala ale mam nadzieje ze to juz niedlugo, moze nawet dzisiaj :)  A ja zadnych objawow nie mialam :) Sylwia moze jutro na KTG tez sie dowiesz ze masz rozwarcie :) Trzymajcie kciuki a ja trzymam za Was.
 
Witam dziewczynki. Ja właśnie wróciłam ze szp[itala miałamfalstart :). Skurcze miałam co 10 minut ponad godzinę ale przeszły na miejscu. UJście się otworzyło na 2,5 cm szyjka zgładzona w 80 %. Zaczął schodzić czop. mam skurcze co prawda nieregularne ale cały czas boli mnie brzuch jak na okres. główka dzidziolka wsparta o kanał - nie balansuje. brzuch opadł a nie widać jak stoje :) Ordynator ztwierdził że do terminu nie mam szans doczekać i prawdopodobnie w ciągu tygodnia urodze. Odwiedziłąm koleżankę która urodziłą i nie mogę uwieżyć że też noszę takiegop dzidziolka w sobie.Kurcze jestem w szoku bo niby człowiek wie i przygotowuje sie do porodu ale tak naprawde to nie jest uświadomiony.
 
Mam takie do Was pytanie. Ja jestem w 10- tym tygodniu ciąży i ciagle chce mi się ryczeć, widze świat, swoje życie w czarnych barwach. Są dni, że płaczę ustwicznie a są dni, że nie płaczę w ogóle. Mam pretensje do świata i ludzi. Mam dość swojego męża, swojej pracy :p
 
Kubasia jestesw 10 tygodniu ciąży. To chormony!!!!!!! Niestety musisz zagryźć zęby i wytrzymać. Pomyśl jak inni wytrzymują z tobą?? postaraj się zrelaksować posłuchać dobrej muzyki. Wziąść ciepłą kąpiel i szukać pozytywnych stron. Wkrótce to minie
 
Dzięki wielkie:) Cierpiałam kiedyś na stany depresyjne, dlatego zaczelam sie bac,że to nawrót. Czuję się podle, że nie dość się cieszę z dziecka:(
 
reklama
u niektórych kobiet radość posiadania dziecka rozwija się wraz z przebiegiem ciąży. MOżesz zacząć się martwić jak poczujesz ruchy dziecka i nie będziesz się z tego cieszyć . Myśle że wtedy to będzie coś nie tak a poza tym to musisz "dorosnąć' do tego że bęziesz mamą. Przyjdzie to z czasem. Głowa do góry i nie załamuj się i oczywiście dbaj o siebiei małego dzidziolka
 
Do góry